Czerwień, szmaragd i czerń: zobacz z czym je zestawiać tej zimy, by wyglądać oszałamiająco

Czerwień, szmaragd i czerń bezsprzecznie kojarzą się z okresem bożonarodzeniowym i noworocznym. Mimo, że są powszechnie wybierane w ciągu roku, zimą stają się źródłem niemal niewyczerpanej inspiracji – zwłaszcza jeśli wiesz, z czym je zestawiać. Przeczytaj i zobacz, w jakich połączeniach prezentują się zdecydowanie najlepiej. Zainspiruj się nową kolekcją od Taranko.

Kolory doskonałe na święta – z czym je łączyć?

Świąteczna gama kolorów jest mocno ograniczona, tym bardziej warto mieć świadomość, w jaki sposób eksponować poszczególne odcienie. Zwłaszcza, że modne tej zimy kolory pojawiają się m.in. na eleganckich sukienkach damskich. Taranko proponuje modele o różnym charakterze, stąd tak ważna jest umiejętność łączenia i akcentowania wybranych kolorów.

Szmaragd, cieszący się wciąż rosnącą popularnością wbrew obawom nie jest trudny w stylizacji, również okazjonalnej. Elegancki, jednocześnie zaś – szalenie oryginalny i świeży. Perfekcyjnie łączy się z barwami podobnymi (wówczas pozwala osiągnąć elegancki i wyważony efekt), jak również kontrastowymi. Szmaragdowe sukienki (nawet te o prostym fasonie) nie wymagają wielu dodatków – najczęściej wystarczy modne obuwie i delikatna biżuteria, najlepiej złota.

Czerwień bezsprzecznie jest kojarzona z okresem bożonarodzeniowym. Głęboka i nasycona pojawia się w kolekcji marki Taranko. Znajdziemy w niej piękne swetry i sukienki właśnie w tym kolorze. Te piękne odcienie podkreślą i nadadzą specjalnego świątecznego klimatu naszym stylizacjom. Klasyczną czerwień możesz zestawiać z różnymi odcieniami beżu i złotymi akcentami (wówczas wydaje się subtelniejsza), ale i z czernią. W towarzystwie tego koloru dobrze czują się także szarości.

Czerń charakteryzuje się ogromną uniwersalnością – to kolor, który prezentuje się doskonale bez względu na wykorzystane w stylizacji dodatki. W stylizacjach świątecznych, noworocznych i okazjonalnych, klasyczną czerń (najczęściej w postaci spodni i sukienek) warto połączyć z połyskującymi (złotymi bądź srebrnymi) elementami, w codziennych zaś – z odcieniami o matowym wykończeniu.

Stylizacje w świątecznych kolorach – sprawdź piękne i praktyczne propozycje

Umiejętność noszenia i eksponowania kolorów jest bardzo ważna. Pozwala bowiem szybciej osiągnąć zamierzony efekt i zbudować modne i kobiece stylizacje. W nadchodzącym czasie warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i gotowe zestawy uzupełnić o modne i eleganckie buty damskie. Taranko proponuje modele utrzymane w oryginalnej i klasycznej stylistyce – koniecznie je sprawdź!

Stylizacja ze szmaragdowa sukienką

Szmaragdowa sukienka nie wymaga wielu dodatków. Ze względu na kolor jest szalenie atrakcyjna. Unikalny charakter ubrania podkreślisz, sięgając po wysokie kozaki i subtelną biżuterię – najlepiej złotą.

Stylizacja z czerwoną sukienką

Czerwona sukienka, podobnie jak sukienka w niebanalnym odcieniu zieleni nie wymaga skomplikowanej stylizacji. Taki model, mimo prostego fasonu jest szalenie atrakcyjny. Doskonałym uzupełnieniem look’u niemal zawsze będzie odpowiednie obuwie i dyskretne bądź bardziej okazałe dodatki – najlepiej złote.

Stylizacja z czarną sukienką

Klasyczna mała czarna tylko pozornie nie jest łatwa do stylizacji. Jeśli chcesz osiągnąć doskonały efekt, musisz zwrócić uwagę na to, żeby podkreślić konkretne atuty takiego modelu. W nowej kolekcji Taranko znajdziesz modele, które mają to coś, np. ozdobne srebrne koraliki swobodnie opadające na udo.

Taranko – polska marka odzieżowa, którą pokochały kobiety

Taranko to wyjątkowa marka premium z Gdańska, która od ponad 35 lat zachwyca kobiety w całej Polsce. Co sprawia, że marka jest tak wyjątkowa? Taranko stawia na kobiety. Towarzyszy swoim klientkom w wielu ważnych momentach życia, oferując wyłącznie najwyższej jakości ubrania, skrojone z największą precyzją i zaangażowaniem, ale i stylowe akcesoria. Wszystko po to, by panie sięgające po jej kolekcje czuły się kobieco, elegancko a jednocześnie swobodnie. Wedle motta marki – ubrania mają moc i mają za zadanie dodawać siły tym kobietom, które szukają pewności siebie, jak i tym, które już są silne i chcą wzmacniać w sobie to poczucie. Dzięki najwyższej jakości krawiectwu Taranko, wierne klientki od lat ufają marce i chętnie zapraszają ją do swoich szaf w kolejnych sezonach.

Artykuł sponsorowany

Podziel się: