Cracovia – Lech. Probierz: “Jesteśmy faworytem i chcemy wygrać ten mecz”

Podziel się!

Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Cracovią. Oba zespoły dzielą w tabeli zaledwie dwa punkty. – Chcemy grać do końca o zwycięstwa – zadeklarował Dariusz Żuraw, trener Lecha.

Dwa punkty to niby nie jest dużo, ale mając na uwadzę nadchodzącą końcówkę sezonu zmienia to naprawdę wiele. Lech szansę na grę w pucharach ma teoretyczne. Cracovia – całkiem realne. – Nie chcę mówić za dużo o Cracovii, bo my mamy swój cel. Chcemy prezentować się jak najlepiej i grać do końca o zwycięstwa. Tak będzie właśnie w Krakowie – mówił na konferencji przed meczem Dariusz Żuraw.

W porównaniu z poprzednim spotkaniem, w sobotę trener Lecha będzie mógł skorzystać z Rafała Janickiego i Macieja Makuszewskiego, którzy ostatnio pauzowali z powodu żółtych kartek. Nie wiadomo w dalszym ciągu czy będzie mógł zagrać Christian Gytkjaer, który wraca po kontuzji. – Tutaj zobaczymy jak będzie wyglądała jego sytuacja w sobotę – podkreślił trener.

– Cracovia to przykład tego, że trzeba być cierpliwym. Pewne rzeczy nie przychodzą tak od razu. Mają momenty w rundzie finałowej, gdzie prezentowali się raz lepiej, raz gorzej. Spodziewam się jednak trudnego meczu. Patrząc na to jak wyglądają moi piłkarze na treningu, myślę, że będziemy w stanie nawiązać walkę i pokazać dobrą piłkę – podsumował Żuraw.

– Jesteśmy faworytem i chcemy wygrać ten mecz. Na dzień dzisiejszy wszyscy zawodnicy – oprócz Viniciusa – są zdrowi, natomiast Marcin Budziński już trenuje, ale w sobotę jeszcze nie będzie zdolny do gry – powiedział natomiast trener Cracovii Michał Probierz.

Początek spotkania o godz. 20:30.


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar