Chartowo – zmiana organizacji ruchu

W związku z kolejnymi pracami na Górnym Tarasie Rataj, od wtorku, 22 stycznia, zostanie zmieniona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Chartowo. Obowiązywać ma do końca marca.

Zostanie zlikwidowane zwężenia wewnętrznych pasów ruch przy wjeździe do tunelu Franowo (od ul. Chartowo). Ograniczenia te miały związek z prowadzonym w tym miejscu remontem muru oporowego przy wjeździe do tunelu, który jest prowadzony w ramach przebudowy trasy tramwajowej na odcinku od os. Lecha do ronda Żegrze. Do dyspozycji kierowców są już dwa pasy ruchu w obu kierunkach w tym obszarze.

Kolejne, zmiany w organizacji ruchu w tej okolicy zaczną obowiązywać od wtorku, 22 stycznia. Tego dnia, o ok. 100 metrów w kierunku ul. Piaśnickiej, wydłuży się wyłączony z ruchu zewnętrzny pas jezdni na ul. Chartowo. Kierowcy na tym odcinku będą mogli poruszać się pasem wewnętrznym. Wprowadzana zmiana jest istotna również dla pasażerów komunikacji miejskiej, ponieważ o ok. 100 metrów przesunięty zostanie tymczasowy przystanek autobusowy „os. Czecha”.

Wprowadzona organizacja ruchu będzie obowiązywać do końca marca.

Wszyscy uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Autor: PIM

Podziel się:

Ostatnio dodane: