czwartek, 25 kwietnia, 2024

Cenny punkt Warty Poznań. “Zieloni” remisują z Piastem Gliwice

Warta zremisowała w Grodzisku Wielkopolskim z Piastem Gliwice 1:1. Obie bramki padły w pierwszej połowie – wynik otworzył Michał Chrapek, a wyrównał Kajetan Szmyt.

Po trzech porażkach z rzędu poznaniacy mieli zmierzyć się u siebie z Piastem Gliwice. Rywal w tym roku punktuje doskonale i już przeskoczył Wartę w tabeli. To też drużyna z Gliwic zadała pierwszy cios w tym spotkaniu – już w 5′ minucie meczu Michał Chrapek doskonale odnalazł się w polu karnym i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

Poznaniacy rzucili się do odrabiania strat i ostatecznie udało im się zdobyć jedną bramkę. Po zagraniu piłki ręką przez jednego z zawodników gości sędzia, po weryfikacji VAR, zdecydował się podyktować rzut karny. “Jedenastkę” wykorzystał Kajetan Szmyt.

W ostatnim spotkaniu tego sezonu Warta Poznań zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec.

Strona głównaSportCenny punkt Warty Poznań. "Zieloni" remisują z Piastem Gliwice