Zaur Sadajew w barwach Lecha Poznań fot. Roger Gor

Były piłkarz Lecha przestał pojawiać się na treningach. Wróci do Rosji?

Charakterystyczny Czeczen Zaur Sadaev, który kilka lat temu występował w Lechu Poznań, przestał pojawiać się na treningach zespołu. Klub poinformował, że nie ma kontaktu z piłkarzem.

Sadaev występował w Polsce w Lechii Gdańsk oraz Lechu Poznań. W Poznaniu kibice początkowo wątpili czy transfer okaże się sukcesem, ale Czeczen bardzo szybko podbił serca fanów, którzy cenili go za waleczność. Sadaev zawsze na boisku walczył do końca, a swój pobyt w stolicy Wielkopolski zakończył zdobyciem mistrzostwa Polski.

Po opuszczeniu Poznania Sadaev krążył pomiędzy Rosją i Turcją. To właśnie w tym drugim kraju ostatnio występował – w zespole Ankaragücü i to trener tego zespołu poinformował, że z piłkarzem nie ma kontaktu.

Jak się okazało po kilku godzinach za tajemnicze zniknięcie, odpowiada charakter zawodnika. Już w Polsce piłkarz kilka razy udowadniał, że momentami jest dość ciężki. Tym razem Sadaev za pośrednictwem Instagrama poinformował, że zerwał umowę z klubem. Teraz najprwodpodobniej spróbuje wrócić do Akhmatu Grozny, z którego był do Turcji wypożyczony. Ciężko przewidzieć czy mu to się uda.

Dodaj komentarz

avatar