Brak prądu w Wielkopolsce. Gdzie w tym tygodniu nie będzie prądu?

fot. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Poniżej publikujemy listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Kościan
19 września 2022 r. w godz. 06:30 – 20:00
Kościan: ul. Gen. Dezyderego Chłapowskiego nr 15 (SPOŁEM, PPH PIONIER), działka nr 3398/15, nr 27 AUGUSTO.

Obszar Dopiewo
19 września 2022 r. w godz. 07:00 – 11:00
gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Leśna od nr 1 do nr 13 nieparzyste, od nr 14 do nr 28 parzyste, od nr 30 do nr 48 parzyste, od nr 58 do nr 70a parzyste, działki nr 22/10, 82/29. ul. Niezłomnych nr 11, od nr 14 do nr 28, od nr 30 do nr 40 parzyste. ul. Poziomkowa. ul. Malinowa. ul. Wierzbowa. ul. Gwiaździsta. ul. Słoneczna. ul. Sportowa nr 1, 3, 5, działki nr 81. ul. Gajowa działka nr 29.

Obszar Wałcz
19 września 2022 r. w godz. 07:00 – 13:00
miejscowość Ługi Wałeckie bud. 1, 2, 3, 4, 5.

Obszar Damasławek
19 września 2022 r. w godz. 07:00 – 12:00
miejscowość Kołybki działka nr 58/16, przepompownia.

Obszar Miejska Górka
19 września 2022 r. w godz. 07:30 – 14:30
gm. Miejska Górka: Dąbrowa ul. Ogrodowa działki nr 161/1, 161/3, 161/6 do 10, 162/2 do 8.

Obszar Wschowa
19 września 2022 r. w godz. 07:30 – 09:30
gm. Wschowa: Przyczyna Górna nr 39 do 55A, 71 do 87, WIE-MECH, Sala Wiejska, Auto Naprawa PITER, działki nr 21, 97/6, 98/1, 98/7, 144/4, 150/2, przepompownia ścieków.

Obszar Krzykosy
19 września 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Sulęcinek ul. Azaliowa, ul. Lipowa 2, 2B, 2F, 3, ul. Zacisze 20, 18c, 2, 7, 19, 9, 16A, 18, 27, 5, 18a, 21, 20, 29, 14, 28, 30, 23, przepompownia ścieków, ul. Główna 33,

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 września 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
Poznań: ul. Nadolnik 9, 10B, 13A-C, 14A-B, 15, 16A-C, 17A-D, ul. Średnia 10, 11.

Obszar Skoki
19 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Skoki ul. Zamkowa 3B, 3C, 3D, 18, dz. 319/14, dz. 127/1

Obszar Ryczywół
19 września 2022 r. w godz. 08:00 – 09:00
19 września 2022 r. w godz. 13:00 – 14:00
miejscowość Krężoły numery od 1 do 12, od 20 do 35, 49, działka 46, gospodarstwo, warsztat, miejscowość Łopiszewo 36, działka 76/3, miejscowość Chmielewo 3, 3A, 3B, 5, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 59, miejscowość Ryczywół ul. Szkolna 3, działki 31/9, 31/10, 31/12, 31/13, orlik, sala sportowa, szkoła.

Obszar Wronki
19 września 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
miejscowość Chojno-Błota Małe numery od 1 do 40, działki 5/6, 8/3, 11/3, 11/5, 11/8, 14/4, 14/5, 14/7, 32/8, 32/14, 33/1, 207/2, 212, 219/2, 243/6, 263/1, 264/3, 264/4, 264/6, 270/1, 277/9, 280, 296, 299/2, 316/3, 344/1, 345/2, 363/1, 363/2, 376, 1096, 1097, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1217, 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1233, 1234, 1235, 1236, 1237, 1238, 1239, 1240, 1246, 1254, 1255, 1256, 1257, Koziołek 14, ul. Wincentego Pola 32B, działki 32/16, 369/2, Miejscowość Chojno-Młyn działki 278/3, 278/4, 278/5, 279/1, 279/2, 279/3, 285/3, 285/4, 343/4, 1091, miejscowość Chojno-Wieś działki 32/14, 32/15, 32/23, 32/25, 332, 358/2, 1105/6, 1105/7, 1105/9, 1105/11.

Obszar Piła
19 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Piła ul. Wawelska 70-72, zespół garaży Wawelska-Kaczorska, Sygnalizacja świetlna ul. Wawelska, Przejazd kolejowy ul. Wawelska, ul. Składowa 15-17.

Obszar Mosina
19 września 2022 r. w godz. 08:30 – 09:00
19 września 2022 r. w godz. 14:00 – 14:30
Radzewice ul. Długa, ul. Łąkowa, ul. Piaskowa, ul. Podleśna,

Obszar Poznań Grunwald
19 września 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Frezjowa od 2 do 40 parzyste, 40A, 42A, od 3 do 35 nieparzyste, 39, 41, 43, ul. Piwoniowa 30, ul. Stokrotkowa 22, 24, 27, 29, 33, 35.

Obszar Poznań Jeżyce
19 września 2022 r. w godz. 08:30 – 09:30
Poznań: ul. Łomnicka, ul. Beskidzka od 3 do 27 nieparzyste, ul. Karpacka, ul. Halna, ul. Bieszczady, ul. Lutycka 34, 34-34F, od 31 do 43 nieparzyste, ul. Karkonoska, ul. Czarnoholska.

Obszar Krobia
19 września 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
gm. Krobia: Potarzyca – cała miejscowość.

Obszar Swarzędz
19 września 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Swarzędz: ul. Gwieździsta od 1 do 9 nieparzyste, od 4 do 26 parzyste, ul. Księżycowa, ul. Promykowa.

Obszar Mosina
19 września 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Radzewice ul. Długa 21-23, 52-58, ul. Podleśna, ul. Piaskowa,

Obszar Poznań Jeżyce
19 września 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Poznań: ul. Jasielska 3, 3D, 3E

Obszar Lubasz
19 września 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
miejscowość Krucz 1, 2, 3, 3A, działki 268/1, 269, 280/6, 280/7, 281/5, 281/6, miejscowość Kruteczek 30, 30A, 30C, 30I, 30J, 30M, 32, działki 59/1, 60/2, 63/1, 63/2, 63/5, 63/12, 63/13.

Obszar Białośliwie
19 września 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
miejscowość Nieżychowo numery od 2 do 33, od 73 do 83, działki 67, 91/5, 120, 212/27, Kościół, Orlik, Hydrofornia, OSP, Polieuro, TP, Szkoła, Hala Sportowa, Warsztat.

Obszar Książ Wielkopolski
19 września 2022 r. w godz. 10:00 – 12:00
Książ Wielkopolski ul. Polna 15, ul. Leśna 11, 9,

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 września 2022 r. w godz. 10:00 – 14:30
Poznań: ul. Owocowa od 14 do 20, 20A, 21A, ul. Sierpowa 21A, 22A-H, 23, 24, 25.

Obszar Czempiń
19 września 2022 r. w godz. 10:30 – 12:30
Piechanin 47, 17, 5C, 7, 18, 8, 16, 4, 6, 48a, 5A, 6a, 4a, 5B, 48,

Obszar Dopiewo
19 września 2022 r. w godz. 11:00 – 15:00
Gmina Dopiewo, miejscowość: Dąbrowa, ul. Agrestowa 11-31, ul. Solna 2, 4, 6, ul. Leśna 47, 49, 55, 57, 69, 71, 73, 75, 77, 80, 82, ul. Rolna 71, 80, 82, ul. Orzechowa cała, ul. Klonowa cała, ul. Topolowa 1-28, ul. Akacjowa 8-25 działki nr. 449/17, 451/12, 357/77, 382/4, 294/6, 294/5, 357/17, 361/9, 357/24, 449/11, 451/13,

Obszar Duszniki
19 września 2022 r. w godz. 11:00 – 14:00
Gmina Duszniki, miejscowość: Grzebienisko, dz. 504

Obszar Gniezno
19 września 2022 r. w godz. 12:00 – 15:00
Wola Skorzęcka 18, dz. 88/1. dz. 88/2

Obszar Rawicz
20 września 2022 r. w godz. 07:30 – 13:30
gm. Rawicz: Sierakowo ul. Czeladnicza nr 12, 14, działki nr 506/3 do 7, 751/7.

Obszar Gostyń
20 września 2022 r. w godz. 07:30 – 12:30
Gostyń: ul. Hipolita Niestrawskiego nr 5 (działki nr 187/3, 201/3); ul. Starogostyńska nr 9B FUH Waleński, działka nr 8/4 OSiR (przyłącze kablowe).

Obszar Miasto Złotów, Złotów
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Złotów ul. Leśna 6C.

Obszar Dopiewo
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Młyńska od nr 1 do nr 12, nr 14, 16, 17, 18, 19, 20, od nr 25 do nr 64, nr 66, 68, 69, działka nr 368/1, 404/4, 428/4, 646/3, 661/3, 668/2. ul. Szkolna od nr 3 do nr 18. ul. Poznańska nr 4, 9, 18. ul. Stawna od nr 1 do nr 15, działka nr 672/6. ul. Strażacka od 5 do 23 nieparzyste, działki nr 644/2, 671.

Obszar Dopiewo
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Ogrodowa od nr 1 do nr 50, od nr 52 do nr 58 parzyste. ul. Północna. ul. Piękna oprócz nr 1a. ul. Jasna. ul. Młyńska nr 9, 9/1, 13, 13a, 21. ul. Słoneczna nr 12.

Obszar Poznań Grunwald
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Kordeckiego 20A, 22, 22A, 24, 24A, 26, 26A, 28, 28A, 30, 30A, 30B, 32, 32A, 34, 34A, 34B, 36, 36A, 38A, ul. Albańska 31.

Obszar Miłosław
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 11:30
Budziłowo 1, 2, 3 Mikuszewo 38, 39, 40,

Obszar Kamieniec
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
22 września 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
Gmina Kamieniec, miejscowość: Parzęczewo 1, 1a, 2, 3, 3a, 4, 5, 72, 72/3, 73, 73/1, 73/2, 74, 74a, 75, 76, 76/1, 76/2, 77, 77/2, 78, 79, 80, dz. 208/3, 332/5, 332/6, 332/7, 206/1, 333/1, 206/2, 327/7, Wąbiewo 7B

Obszar Suchy Las
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
Gmina Suchy Las, miejscowość: Suchy Las, ul. Ogrodnicza 7, 40, 42, 44, 46, 48, 50, działka nr. 865/2,

Obszar Tarnowo Podgórne
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 10:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość: Sierosław, ul Kasztanowa 16, 14, 10, ul. Marmurowa cała, ul. Dworska 1, 3, 10, 12, ul. Morwowa 1, 3, 5A, 6, działki nr. , 50, 67/17, 67/18, 100,

Obszar Tarnowo Podgórne
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość: Sierosław, ul. Kasztanowa 6A, 6, 4A, 4, 3, 2, 1, ul. Bukowska 3, 3a, 4, 5, 5a działka nr 46/2,

Obszar Suchy Las
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Stefana Stefańskiego nr 14a, 14b, 14c, 14e.

Obszar Gniezno, Rogowo
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Dębówiec, Dębowiec, Strzyżewo Kościelne 33 – 42, dz. 73/5, dz. 73/6, dz. 73/25, dz. 73/24, dz. 73/7, dz. 73/8, dz. 73/23, dz. 73/22, dz. 73/10, dz. 73/11, dz. 73/12, dz. 73/13, dz. 73/21, dz. 73/20, dz. 73/71, dz. 73/70, dz. 73/69, dz. 73/68, dz. 73/74, dz. 73/75, dz. 73/65, dz. 73/64, dz. 73/63, dz. 73/62, dz. 73/9, dz. 73/50, dz. 73/51, dz. 73/26, dz. 73/27, Gościeszyn 33, Brody, Wełnica dz. 67/1, Ganina 10 – 25, dz. 56, dz. 47/1, dz. 32/1, dz. 32/14, dz. 32/12, dz. 32/17, dz. 32/10, dz. 32/15, dz. 32/20, dz. 32/19, dz. 112/4, dz. 112/5, dz. 31/5, dz. 31/7, dz. 31/8

Obszar Środa Wielkopolska
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Jarosławiec, Topola,

Obszar Wschowa
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Wschowa: Tylewice nr 1 do 8A, 8G, 9A, 9G, 9H, 79 do 86, działki nr 143/2, 158/4, 366/11, 366/20, WIÓREX.

Obszar Rawicz
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Rawicz: Sikorzyn, Krystynki – całe miejscowości.

Obszar Trzcianka
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 13:30
miejscowość Dłużewo 48, działki 298/5, 298/9, 298/10.

Obszar Wągrowiec
20 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Runowo dz. nr 70/5, 70/6.

Obszar Poznań Stare Miasto
20 września 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. św. Leonarda 6, 6A-C, ul. Piątkowska 135, 137, 141, dz. 17/5.

Obszar Komorniki
20 września 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Komorniki: ul. Miodowa od 9 do 23 nieparzyste, dz. 1022/5, ul. Pasieki 10, 10A-B, 12, 12A-D.

Obszar Nowy Tomyśl
20 września 2022 r. w godz. 08:30 – 15:00
Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość: Przyłęk 44, 45, 48, 48A, 51, 52,

Obszar Poznań Nowe Miasto
20 września 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: os. Orła Białego 5.

Obszar Poznań Nowe Miasto
20 września 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Glebowa 1B, 1C, 1D, 1E, od 3 do 17 nieparzyste bez 17A, od 8 do 22 parzyste.

Obszar Poznań Jeżyce
20 września 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
Poznań: ul. Chojnicka 78, 80, 94, 96, ul. Kierska od 1 do 35 nieparzyste, od 2 do 18 parzyste, ul. Turystyczna, ul. Sztormowa, ul. Sanatoryjna 13, 15, 17.

Obszar Poznań Nowe Miasto
20 września 2022 r. w godz. 08:30 – 10:30
Poznań: ul. Zimorodka, ul. Kormorana, ul. Darniowa 51, 53.

Obszar Obrzycko
20 września 2022 r. w godz. 09:00 – 14:30
gm. Obrzycko miejscowości Obrzycko ul. Szamotulska nr 7. ul. Huby nr 7/1 działka nr 972 Szklarnie Komin. miejscowości Karczemka nr 1.

Obszar Obrzycko
20 września 2022 r. w godz. 09:00 – 14:30
gm. Obrzycko miejscowości Obrzycko ul. Rzemieślnicza. ul. Szamotulska nr 5, 5a, 6/1, 6/2, 9, 9/1, 10.

Obszar Lipka
20 września 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
miejscowość Osowo.

Obszar Miłosław
20 września 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Skotniki 37, 33, 45, 36d, 38a, 35, 39, 47, 50, 34, 49, 51, 47a, 38, 42A, 42, 41, 46, 40, 49b, 36B, 41, 43,

Obszar Murowana Goślina
20 września 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Długa Goślina 15, 15A, 24 – 34, dz. 381/1, dz. 364/2, dz. 364/1, dz. 377, dz. 345, dz. 372/3

Obszar Wronki
20 września 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Wronki ul. Dworcowa 4, 6, 8, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, działki 2551/1, 2575/2.

Obszar Człopa
20 września 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
miejscowość Trzebin.

Obszar Czempiń
20 września 2022 r. w godz. 09:30 – 12:00
Czempiń ul. Rolna, ul. Stęszewska 11,

Obszar Miłosław
20 września 2022 r. w godz. 12:00 – 15:00
Budziłowo 6, 12, 5, 8, 12A, 10A, 11, 10, 4,

Obszar Wronki
20 września 2022 r. w godz. 12:00 – 16:00
Wronki Al. Wyzwolenia 43, 44, 47, 47A, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56A, 58, 59, 59A, 62, 64, 65, 66, 69, 70, 72, 74, 74A, 76, działki 2848/3, 2857, 2862, 2900, 2905, ul. Azaliowa 3, 4, 6, 7, 9, ul. Kameliowa działka 2891.

Obszar Kościan
21 września 2022 r. w godz. 06:30 – 08:30
21 września 2022 r. w godz. 17:30 – 19:30
Kościan: Osiedle Konstytucji 3 Maja nr 82 do 87A, działka nr 2948/22 przedszkole.

Obszar Kościan
21 września 2022 r. w godz. 06:30 – 19:30
Kościan: Osiedle Konstytucji 3 Maja nr 81, działki nr 2948/14, 2948/39, ORLIK.

Obszar Miasto Złotów, Złotów
21 września 2022 r. w godz. 07:00 – 13:30
Miejscowość: Złotów ul. Kwiatowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ,23, 24, 25.

Obszar Piła, Piła dzielnica Motylewo
21 września 2022 r. w godz. 07:00 – 13:00
Piła ul. Orla 64, 64A, 64B.

Obszar Święciechowa
21 września 2022 r. w godz. 07:30 – 15:30
gm. Święciechowa: Gołanice ul. Lipowa nr 2, 6, 8, 15, działka nr 87 oświetlenie UG, 102/1; ul. Parkowa nr 21 do 47 nieparzyste, nr 24 do 38, 44, 46 parzyste (oprócz nr 30), kościół.

Obszar Miejska Górka
21 września 2022 r. w godz. 07:30 – 16:00
Miejska Górka: ul. Jana Pawła II nr 1; Pl. Korczaka nr 1A, działka nr 1258/1; ul. Sportowa nr 1, 3; ul. Rynek nr 7.

Obszar Dopiewo
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Gmina Dopiewo, miejscowość: Skórzewo, ul. Różana cała, ul. Krótka 32-64, ul. Wiśniowa 45, 47, 49, 49A, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, ul. Czereśniowa cała, ul. Gruszowa cała, ul. Jabłoniowa cała, ul. Kolejowa 8, 42, 44, 45A, 47A, 46, 48, 50, 52, 47, 47A, 49, 51, 53, 55, 57, 57A, 59, 61, 63, 63A 65, 67, 69, 71, 73, 75, 76 ul. Kolorowa 1, 3 działki nr. 379/20, 358/8, 358/9, 453/11, 453/13, 365/13, 358/7, 453/10, 432/8, 432/10, 432/13 432/18, 446/5, 406/7, 406/14 432/5, 441/9 ul. Sadowa 1, 2, 4, 8, 26A, 176

Obszar Poznań Stare Miasto
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Poznań: os. Sobieskiego 26A, 52.

Obszar Komorniki
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
Gmina Suchy Las, miejscowość: Suchy Las, ul. Ogrodnicza 7, 40, 42, 44, 46, 48, 50, działka nr. 865/2,

Obszar Suchy Las
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
Gmina Suchy Las, miejscowość: Suchy Las, ul. Ogrodnicza 7, 40, 42, 44, 46, 48, 50, działka nr. 865/2,

Obszar Oborniki
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Gmina Oborniki, miejscowość: Wymysłowo 10-29, działki nr 6/2, 68, 99/1, 102,

Obszar Ryczywół
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Dąbrówka Ludomska numery 22, 23, 24, 24A, 25, 25A.

Obszar Kościan
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 13:30
gm. Kościan: Darnowo nr 32 do 38 parzyste, nr 41D do 47A nieparzyste, działki nr 79, 80/2, 82/7, 82/16, 88/3; Wyskoć Mała nr 2.

Obszar Damasławek
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Dąbrowa 38, 40, 46, 47, 48, 49, 49A, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, działki 358/4, 380/3.

Obszar Damasławek
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Dąbrowa 6, 21, 31, 62, 63, 64, 65, 66, działka 87/2.

Obszar Trzcianka
21 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Osiniec 15, 16, 17.

Obszar Poznań Jeżyce
21 września 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Margonińska 25, 25A, ul. Wyrzyska 18.

Obszar Grodzisk Wielkopolski, Opalenica
21 września 2022 r. w godz. 08:30 – 16:30
gm. Opalenica miejscowości Terespotockie nr 1, 2, działka nr 4/3. gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Kurowo nr 34, działka nr 72.

Obszar Oborniki
21 września 2022 r. w godz. 08:30 – 16:30
gm. Oborniki miejscowości Żerniki od nr 1 do nr 16a, działki nr 150/1, 216/1, 218/1, 225/1, 227/1, 227/5, 227/10, 230. gm. Murowana Goślina miejscowości Szymankowo nr 1, 1a, 10, Wieża GSM, Hydrofornia, Ferma Norek Nortex.

Obszar Grodzisk Wielkopolski, Opalenica
21 września 2022 r. w godz. 08:30 – 09:30
21 września 2022 r. w godz. 15:30 – 16:30
gm. Opalenica miejscowość Urbanowo. miejscowości Troszczyn od nr 52 do nr 63a, działka nr 447/2. miejscowości Terespotockie działka nr 1. miejscowości Sielinko Osada od nr 1 do nr 7. gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Kurowo. miejscowość Snowidowo od nr 1 do nr 25, OSP, Stacja Ochrony Katodowej, Świetlica, Remiza, działki nr 43/1, 43/2, 80/1, 192.

Obszar Poznań Nowe Miasto
21 września 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Spławie 48B-E, dz. 5/6, dz. 5/7, dz. 5/10.

Obszar Baranowo
21 września 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Baranowo: ul. Wypoczynkowa 4, od 3 do 17 nieparzyste, ul. Spokojna 2, 7, 9, 11.

Obszar Poznań Nowe Miasto
21 września 2022 r. w godz. 08:30 – 10:30
Poznań: ul. Nowotarska 1A, od 2 do 12, 14, ul. Garaszewo od 21 do 25 nieparzyste, od 42 do 48 parzyste, ul. Gorlicka od 3 do 9 nieparzyste, 9A.

Obszar Poznań Jeżyce
21 września 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
Poznań: ul. Liliowa, ul. Pawłowicka, ul. Sanatoryjna 4.

Obszar Środa Wielkopolska
21 września 2022 r. w godz. 08:30 – 12:00
Brzezie 16, 15, 18, 19, 21, 13, 14, 20, 35,

Obszar Osieczna
21 września 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
gm. Osieczna: Kąty nr 59 do 98, działki nr 396/2, 410/3, 430, ujęcie wody.

Obszar Krzykosy
21 września 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Sulęcin ul. Wiatraczna, PRZEJAZD KOLEJOWY,

Obszar Lubasz, Wieleń
21 września 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
gmina Wieleń, miejscowość Biała 77, 78, działki 7293/1, 7294/4, gmina Lubasz, miejscowość Krucz 59 do 81A, działka 43/1L.

Obszar Tarnowo Podgórne
21 września 2022 r. w godz. 11:00 – 14:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Poznańska nr 37, od nr 40f do nr 56 parzyste, nr 49a, 49b, 60, 62, 62a, działka nr 1308/3, Przepompownia. ul. Rolna od nr 1 do nr 1h, działka nr 648/4.

Obszar Wschowa
21 września 2022 r. w godz. 16:00 – 18:30
gm. Wschowa: Przyczyna Górna nr 39 do 55A, 71 do 87, WIE-MECH, Sala Wiejska, Auto Naprawa PITER, działki nr 21, 97/6, 98/1, 98/7, 144/4, 150/2, przepompownia ścieków.

Obszar Piła
22 września 2022 r. w godz. 07:00 – 14:00
Piła ul. Jastrzębia 2, 3, działka 588.

Obszar Trzcianka
22 września 2022 r. w godz. 07:00 – 11:00
Trzcianka ul. Gen. Władysława Sikorskiego 61, 65, 69, 71, 73, 93.

Obszar Rogoźno
22 września 2022 r. w godz. 07:00 – 08:30
22 września 2022 r. w godz. 14:00 – 15:30
Rogoźno ul. Długa, ul. Nowa 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, targowisko, działka 1562, ul. Poprzeczna, ul. Szeroka, ul. Średnia, ul. Topazowa 2, ul. Wąska 12, 14, 15, 17, 19, 25, działki 1686/2, 1705/2, 1708/2, Plac Jana Pawła II Plebania, ul. Boguniewska, ul. Międzyleska, ul. Zachodnia, ul. Wschodnia, ul. Południowa, ul Diamentowa, ul. Dojazd, ul. Kwarcowa, ul. Wielka Poznańska 113, 115, 117, działki 202, 216, 2248/1, 2246/4, 2246/5, 2248/3.

Obszar Święciechowa
22 września 2022 r. w godz. 07:30 – 10:30
gm. Święciechowa: Długie Stare działka nr 130 stacja bazowa P4; ul. Osiedlowa nr 4, 5, działka nr 134/6; ul. Zachodnia nr 19, 26, działki nr 153/5, 161/1.

Obszar Wschowa
22 września 2022 r. w godz. 07:30 – 15:30
gm. Wschowa: Przyczyna Górna nr 61, 62, 63, 64, działka nr 285/1, przepompownia ścieków; Tylewice nr 87, 87B, 88, działka nr 139.

Obszar Wschowa
22 września 2022 r. w godz. 07:30 – 08:30
22 września 2022 r. w godz. 14:30 – 15:30
gm. Wschowa: Przyczyna Górna nr 56 do 60A, 67, 67ABC, 68, 69, 70, działki nr 19/3, Gospodarstwo Rolne HZZ, pałac.

Obszar Lipno
22 września 2022 r. w godz. 07:30 – 13:00
Lipno ul. Juranda – cała (oprócz działek nr 166/9, 166/28).

Obszar Rawicz
22 września 2022 r. w godz. 07:30 – 18:30
Rawicz ul. Przyjemskiego nr 36 Sklep Motoryzacyjny, działka nr 2521/9 RSM garaże.

Obszar Poznań Wilda
22 września 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Pszczyńska 6B/2.

Obszar Czerniejewo
22 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Czerniejewo ul. Orzeszkowej, ul. Konopnickiej, ul. Tuwima, ul. Kochanowskiego, ul. Żeromskiego, ul. Armii Poznań 67, 36

Obszar Czerniejewo
22 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Czerniejewo ul. Orzeszkowej, ul. Konopnickiej, ul. Tuwima, ul. Kochanowskiego, ul. Żeromskiego, ul. Armii Poznań 67, 36

Obszar Września
22 września 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Września ul. Konarskiego 7, 1, 5, 4, 2, 3, 10, 8, 11, 1,

Obszar Połajewo
22 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Połajewo ul. Gajowa 1, firma Danline, ul. Szamotulska numery od 2 do 25, ul. Winiary 2.

Obszar Wągrowiec
22 września 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Bartodzieje Osiedle Kapitana Maksymiliana Bartscha 45, działki 18/30, 18/33, 18/61.

Obszar Bogucin
22 września 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Bogucin: ul. Jaśminowa od 1 do 13 nieparzyste, od 4 do 24 parzyste.

Obszar Poznań Jeżyce
22 września 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Wyrzyska od 4 do 15, ul. Łobżenicka, ul. Margonińska od 1 do 24, 26.

Obszar Poznań Nowe Miasto
22 września 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Garaszewo dz. 2/4, dz. 2/5.

Obszar Poznań Jeżyce
22 września 2022 r. w godz. 08:30 – 09:30
Poznań: ul. Kościerzyńska od 1 do 47 nieparzyste, od 2 do 34 parzyste, ul. Sianowska od 112 do 128 parzyste, od 99 do 113 nieparzyste ul. Dziwnowska 6, 8, ul. Grudziądzka, ul. Kwidzyńska, ul. Darłowska od 52 do 56 parzyste, od 71 do 75 nieparzyste, ul. Dąbrowskiego od 485 do 479 nieparzyste.

Obszar Poznań Nowe Miasto
22 września 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Krańcowa 67A, od 69 do 77 nieparzyste, 77A, 77B, 83, dz. 82/202, dz. 82/203, od dz. 82/206 do dz. 82/209, dz. 82/214, dz. 82/127, od dz. 82/220 do dz. 82/222, dz. 82/133, dz. 82/136, od dz. 82/143 do dz. 82/199, ul. Mińska 2A, 2B.

Obszar Luboń
22 września 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Luboń: ul. Żabikowska 62G-J.

Obszar Kołaczkowo
22 września 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Kołaczkowo ul. Szeroka 6, 7 Łagiewki 10, Wszembórz 8, 22, 16, 7, 11, 21, 23, 27, 12, 14, 10, 20, 25, 62, 26, 17, 19, 18, 9, 6,

Obszar Środa Wielkopolska
22 września 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Koszuty 21A, 78, 20, 73, 94A, 75B, 96D, 73, 76, 96, 76B, 75, 22, 94, 63, 76D, 94B, 77, 72, 21, 76C, 20, 74, 75, 78, 93,

Obszar Rydzyna
22 września 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
gm. Rydzyna: Dąbcze nr 82 (dz. 214) szkoła.

Obszar Obrzycko
22 września 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Obrzycko miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska od nr 1 do nr 12a oprócz nr 5a, 5b, 5c, działki nr 774/3, 774/7. ul. Wesoła. ul. Kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska nr 8. ul. Sportowa nr 3, 8.

Obszar Nowy Tomyśl
22 września 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Nowy Tomyśl ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 14, działki nr 1061/1, 1062/1, 1063/1, 1074/2 Zakład produkcji metalowej Marmet.

Obszar Puszczykowo
22 września 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Puszczykowo ul. Jarosławska 47b, ul. Sasankowa,

Obszar Rokietnica
22 września 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gmina Rokietnica, miejscowość: Kobylniki ul. Szkolna 4 oraz od nr 10 do nr 28, ul. Śliwkowa 18, ul. Tarnowska 1, 2, 5a, 7, 8, działka nr 115, 118/9, 76/4, 79/2,

Obszar Pobiedziska
22 września 2022 r. w godz. 09:00 – 13:30
Bociniec, Polska Wieś 1 – 21, Zbierkowo/Borówkowo 1 – 6, Kocanowo 30