Bojkot kibiców Lecha! Nie będą się pojawiali na meczach

fot. Wojtek Lesiewicz
Fani Lecha Poznań ogłosili dziś, że w nadchodzącym sezonie nie będą pojawiali się podczas meczów domowych na Bułgarskiej.

Jest to o tyle zaskakujące, że w obecnym roku Lech obchodzi setne urodziny. Dodatkowo przed obecnym sezonem Kolejorz wzmocnił się kilkoma zawodnikami. Kibice jednak wydają się mieć dobrą pamięć i fatalny poprzedni sezon, w którym Lech nie wygrał niczego (znowu).

W mocnym oświadczeniu fani swoją decyzję tłumaczą m.in. ruchami transferowymi klubu. – „Jest beznadziejnie. Klub który przez ostatnie 5 lat zarobił na transferach 40 milionów euro przez ten czas wydał niespełna 3. W tym czasie nie zdobył żadnego trofeum, nie osiągnął żadnego sukcesu sportowego, wręcz przeciwnie – ogrywają nas na własnym stadionie zwykłe średniaki i w całej Polsce się z nas śmieją. (…) Dlaczego prezes klubu jasno nie zadeklaruje walki o Mistrzostwo tylko co roku przebąkuje o sezonie przejściowym, koperkowym i cholera wie jeszcze jakim?” – można przeczytać w oświadczeniu kibiców.

Jednocześnie kolejny raz fani Lecha wyrazili swoje niezadowolenie z powodu pracy Tomasza Rząsy, dyrektora sportowego Lecha. Jak dodają w obecnej sytuacji rozmowy z zarządem również nie mają większego sensu. – „W ostatnich 3 miesiącach spotkaliśmy się z zarządem klubu 2 razy i nic sobie z tych spotkań nie robią. (…) Na spotkaniu mówią jedno – by później ze wszystkiego się wycofać!” – tłumaczą kibiców.

I dodają: – „Dlatego postanowiliśmy nie chodzić na mecze Lecha na stadionie przy ulicy Bułgarskiej, nie kupować karnetów, no bo po co? Nie ma obiecanych hiper transferów. Jest zwykły syf. Nikt nie chodzi do kina czy do teatru na szmirę z kiepskimi aktorami – tak samo nikt z nas nie pójdzie na stadion.”

Pełne oświadczenie kibiców Lecha można znaleźć tutaj.

Podziel się:

Ostatnio dodane: