Bójka na przystanku w Poznaniu. Kobieta wpadła pod tramwaj

fot. pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne)

Strażnicy miejscy z referatu interwencyjno-drogowego jadący ulicą Głogowską na jednym z przystanków zauważyli szarpaninę między kobietą i mężczyzną. W pewnym momencie bójki kobieta wpadła pod tramwaj. Strażnicy natychmiast podjęli interwencję.

Do zdarzenia doszło 25 czerwca. Strażnicy akurat jechali ulicą Głogowską na interwencję i po drodze zwrócili uwagę na bójkę między mężczyzną a kobietą na przystanku tramwajowym.
“W niedzielne popołudnie strażnicy z referatu interwencyjno-drogowego udzielili pierwszej pomocy kobiecie, która w wyniku bójki wpadła pod tramwaj na przystanku przy ul. Głogowskiej” – informuje Straż Miejska Miasta Poznania. – “Funkcjonariusze jadący na interwencję widzieli całe zajście i natychmiast zareagowali. Na miejsce wezwali straż pożarną, policję i karetkę pogotowia”.

Policjanci, powiadomieni o okolicznościach, do razu ruszyli na poszukiwania mężczyzny, który uciekł z miejsca zdarzenia – szybko udało im się go zatrzymać, a strażnicy miejscy zidentyfikowali mężczyznę.
Kobieta odniosła obrażenia wymagające leczenia w szpitalu i tam też została zabrana karetką pogotowia.

Podziel się: