BMW zderzyło się z dwiema ciężarówkami. Nie żyje jedna osoba

wypadek fot. policja Lublin

Do tragicznego wypadku doszło 27 listopada w nocy w miejscowości Brzeźno w województwie lubelskim. BMW zderzyło się z dwiema ciężarówkami. Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu.

Do wypadku doszło po północy na drodze krajowej nr 12.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW po pokonaniu łuku jezdni stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka ciężarowego Mercedesa z naczepą, który omijał stojące w kolejce do odprawy granicznej pojazdy – wyjaśnia komisarz Anna Kamola z lubelskiej policji. – BMW po odbiciu się od Mercedesa następnie czołowo zderzyło się z jadącym w kierunku Dorohuska ciężarowym Dafem. Kierujący osobówką młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

Kierującym pojazdami ciężarowymi nic się nie stało. Jak sprawdzili policjanci z chełmskiej drogówki – obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca wypadku pod nadzorem prokuratora. Ciało ofiary wypadku zostanie poddane sekcji zwłok. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

Podziel się:

Ostatnio dodane: