kasy samoobsługowe Biedronka

Biedronka ponownie wydłuża godziny pracy

W 1200 sklepach Biedronki będzie można zrobić zakupy do 2 w nocy – informuje sieć, która zgodnie z zapowiedziami konsekwentnie powiększa zasięg działania Akcji 24.

W trosce o klientów od piątku, 23 października, sieć wydłuża godziny pracy kolejnych sklepów, aby pozwolić im na zakupowe przygotowania do weekendu w dogodnej dla siebie porze, a tym samym rozłożyć ruch w sklepach na dłuższy czas i zadbać o bezpieczeństwo.

W najbliższy piątek ponad 1200 placówek sieci Biedronka będzie czekać na klientów aż do 2:00 w nocy. Co więcej, liczba sklepów, które czynne są całodobowo ,przekroczy już 600. Oznacza to, że łącznie ponad 2700 placówek sieci będzie w piątek funkcjonować w wydłużonych godzinach pracy, co najmniej do 23:30 lub dłużej.

– Otrzymujemy pozytywne informacje zwrotne od klientów, że Akcja24 jest potrzebna – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka. – Dlatego konsekwentnie, zgodnie z zapowiedziami wszędzie, gdzie to możliwe pracujemy nad tym, by nasze sklepy mogły jak najbardziej komfortowo obsłużyć klientów dzięki dłuższym godzinom otwarcia.

Lista sklepów i informacje na temat dodatkowych promocji związanych z nocnym otwarciem znajduje się na stronie dyskontu.

Mat. pras., el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze