Znaleziono ciało zaginionej trzynastolatki

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

13-letnia Nadia, mieszkanka Inowrocławia, wyszła z domu przy Świętokrzyskiej 16 października około 12.30. Miała wrócić na obiad, ale nie wróciła. Po kilku dniach poszukiwań policja odnalazła jej ciało.

Jak informuje RMF FM, gdy dziewczynka nie wracała, ojciec próbował się do niej dodzwonić. Telefon Nadii był aktywny, ale dziewczynka go nie odbierała, nie czytała też wysyłanych SMS-ów. Zaniepokojony ojciec zamieścił apel o pomoc w odnalezieniu córki w mediach społecznościowych, a później zgłosił zaginięcie dziecka na policję.

Policja rozpoczęła poszukiwania dziewczynki, które niestety zakończyły się tragicznie. 19 października policjanci przy pustostanie przy ulicy Długiej, na osiedlu Piastowskim, znaleźli ciało dziewczynki. Było ukryte w zaroślach.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator, jednak służby nie udzielają informacji o szczegółach akcji. Potwierdzili tylko, że znaleziono ciało i że jest to ciało poszukiwanej Nadii. Według nieoficjalnych informacji RMF FM funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 18-letniego mężczyznę.

O zakończeniu poszukiwań poinformowali też członkowie Nadgoplańskiego WOPR Kruszwica, którzy brali udział w akcji poszukiwawczej dziewczynki.

Podziel się: