Zderzenie dwóch samochodów w Wielkopolsce. Ucierpiało sześć osób, w tym czteroletnie dziecko

straż pożarna zdjęcie ilustracyjne fot. L. Łada

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 190. W zdarzeniu ucierpiała też dwójka rowerzystów, odrzuconych na pobocze, a także pasażerowie aut: łącznie 6 osób, w tym czteroletnie dziecko. Na szczęście obrażenia nie okazały się poważne.

Jak informuje OSP Margon, do zdarzenia doszło 3 maja przed godziną 15.00 – strażacy otrzymali wezwanie o godzinie 14.52. Samochody zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 190 w Młynarach, między Margoninem a Szamocinem, podróżowały nimi cztery osoby, w tym czteroletnie dziecko. Ucierpiało też dwoje rowerzystów, którzy wskutek zderzenia zostali odrzuceni na pobocze.

„Działania strażaków polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym (najmłodszy uczestnik tego zdarzenia otrzymał od ratowników Misia Ratownika) oraz uprzątnięciu pozostałości po wypadkowych” – relacjonują strażacy z Margonina na swoim profilu na Facebooku. – „Wszystkie osoby biorące w zdarzeniu zostały przekazane przybyłym Zespołom Ratownictwa Medycznego. Odcinek drogi wojewódzkiej nr 190 na czas działań był całkowicie zablokowany”.

Podziel się:

Ostatnio dodane:

Wydarzenia w Wielkopolsce: