Na drodze z Rogalinka do Poznania, między Wiórkiem a Sasinowem, doszło do zderzenia czterech samochodów. Trzy osoby odniosły obrażenia i zabrano je do szpitala.
Zdarzenie miało miejsce 18 października po godzinie 7.00 rano, jak informują wielkopolscy strażacy. Trzy osoby odniosły obrażenia wymagające leczenia szpitalnego.
Konieczność usunięcia czterech samochodów i posprzątanie po kolizji spowodowało spore utrudnienia w ruchu w tym rejonie. Obecnie ruch już odbywa się normalnie.