Zaginęła 42-letnia kobieta. „Odłączyła się od wycieczki”

Alicja Borowska fot. policja Słupca

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy poszukują 42-letniej Alicji Borowskiej. Kobieta 23 maja podczas wycieczki w Licheniu odłączyła się od grupy i dotąd nie wróciła.

Policjanci ustalili, że Alicja Borowska udała się w kierunku Konina i prawdopodobnie przebywa na terenie powiatu konińskiego. Co stało się z nią dalej – nie wiadomo. Do dziś nie wróciła i nie nawiązała kontaktu.

Rysopis zaginionej: wzrost około 165 cm, sylwetka krępa, włosy ciemne, długie do ramion, związane w kucyk opadający na lewą stronę, prawa strona nad uchem wygolona na krótko, nos średni, prosty, uszy średnie, przylegające, znaczne ubytki w uzębieniu. Była ubrana w czarny T-shirt, kolorową bluzkę w kwiaty na długi rękaw, spodnie dżinsy koloru ciemnogranatowego, buty koloru czarnego. Miała przy sobie torbę z tkaniny koloru różowego.

Wszystkie osoby, który posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 77 38 2 00 – dyżurny słupeckiej policji lub z najbliższą jednostką policji.

Podziel się:

Ostatnio dodane: