Sprawdzanie zgód TCF
niedziela, 6 lipca, 2025

Wstrzymany ruch kolejowy! Awaria sieci trakcyjnej nad jednym torem i pęknięta szyna na drugim torze

Z powodu awarii na trasie PKP PLK musiały wstrzymać ruch pociągów między Gnieznem a Trzemesznem. Powodem wstrzymania ruchu pociągów jest awaria sieci trakcyjnej nad jednym torem i pęknięta szyna na drugim torze.

Jak informuje PKP PLK, na trasie czeka obecnie na możliwość przejazdu osiem pociągów, pięć Intercity i trzy Regio. Pasażerowie nie przesiadają się do autobusów komunikacji zastępczej, ponieważ prace nad usuwaniem pękniętej szyby trwają i gdy tylko się zakończą, będzie można puścić ruch tym jednym torem.

Jak poinformował Wielkopolski Urząd Wojewódzki, utrudnienia z ruchem pociągów na tej trasie będą co najmniej do godziny 17.00.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: PKP PLK
Strona głównaWielkopolskaGnieznoWstrzymany ruch kolejowy! Awaria sieci trakcyjnej nad jednym torem i pęknięta szyna...