Awarie i planowane remonty – ENEA opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których w poniedziałek (14 marca 2022) można się spodziewać wyłączeń prądu.

Obszar Suchy Las
14 marca 2022 r. w godz. 07:00 – 12:00
Gmina Suchy Las miejscowość Suchy Las ul. Zimowa 1; cała ul. Śnieżna

Obszar Rogoźno
14 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Owczegłowy 166, 168, działka nr 225/27, 225/28, 225/37, 225/42, 225/45, 225/50.

Obszar Oborniki
14 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Gmina Oborniki miejscowość Maniewo 82C, 83A

Obszar Ostroróg
14 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Gmina Ostroróg miejscowość Rudki Huby od 1 do 26; miejscowość Piaskowo działka 98

Obszar Wągrowiec
14 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Kaliska dz. nr 23/34.

Obszar Piła
14 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Dolaszewo działka nr 130/134, 130/135.

Obszar Szydłowo
14 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Dolaszewo działka nr 130/134, 130/135.

Obszar Kościan
14 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 18:00
gm. Kościan: Kiełczewo ul. Kościańska 29 do 45, nr 47, działka 716/3 – budynek gospodarczy.

Obszar Trzcianka
14 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Sarcz dz. nr 226/1, 7226/2, zajazd Łapigrosz.

Obszar Przemęt
14 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Przemęt: Solec ul. Wolsztyńska nr 2, działki nr 279/4, 509, 546/1.

Obszar Przeźmierowo
14 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Przeźmierowo: ul. Czereśniowa 29, ul. Kościelna 3, ul. Wiosny Ludów od 12 do 20 parzyste, 15, 17, 19.

Obszar Poznań Grunwald
14 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 13:00
Poznań: ul. Mrągowska (garaże).

Obszar Kołaczkowo
14 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 13:00
Wszembórz 6 – 9, dz. 277/1

Obszar Święciechowa
14 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
gm. Święciechowa: Piotrowice nr 6 do 11A, 16 do 23, działka nr 209/10, GLG PRODEX, sala wiejska.

Obszar Szamocin
14 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Mielimąka ul. Sosnowa działka nr 657, 658, 659.

Obszar Dopiewo
14 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Dopiewo miejscowości Gołuski ul. Szafranowa. ul. Lewkoniowa. ul. Piwoniowa. ul. Kaczeńcowa. ul. Dopiewska nr 3a, 4, 4a, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 16, 23, 25, 27, 29, 31, działki nr 169/6, 170/5, 170/7, 170/14, 174/1, 176.

Obszar Dominowo
14 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Dominowo ul. Grabowa, ul. Sieradzka dz. 18/96, dz. 18/97, dz. 18/100, dz. 18/101

Obszar Kostrzyn
14 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Czerlejnko ul. Stawna 1A, 3 – 12, dz. 208/2, dz. 147/4, dz. 135, dz. 150/2, ul. Dożynkowa 2, dz. 207/1

Obszar Grodzisk Wielkopolski
14 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Albertowsko 39, od 42 do 45, od 70 do 73, działka 531/1

Obszar Nowy Tomyśl
14 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 11:00
Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sękowo od 1 do 4A, 25, 25c, 25d, 60, 60a, 60b, 61, 61a, 62a, 62d, 63, 64, 64c, 65, 65a, działki 71/4, 82/13, 84/2, 202/4, 213/8, 217/1, przepompownia; miejscowość Glinno 215, 215B, 216, 217, 217a, 217B, 217c

Obszar Września
14 marca 2022 r. w godz. 10:00 – 11:00
Września ul. Brylantowa 1, 2, 3, 6, ul. Paderewskiego 49, 53, 59, 61, dz. 339/5, dz. 339/6, ul. Rubinowa 3 – 7

Obszar Września
14 marca 2022 r. w godz. 10:00 – 13:00
Września ul. Paderewskiego 59, 60

Obszar Nowy Tomyśl
14 marca 2022 r. w godz. 10:00 – 12:00
Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno działki 13/3, 13/7, 13/14

Obszar Lipno
14 marca 2022 r. w godz. 12:00 – 15:00
gm. Lipno: Wilkowice ul. Lipowa nr 1 do 11, 13, nr 15; ul. Spokojna nr 2, 2A, 4, 6; ul. Szkolna nr 20, nr 24, 26 do 29, 31, 33A, działka nr 637/5; ul. Święciechowska nr 1B IBEX, działka 457/1.

Obszar Kaczory
14 marca 2022 r. w godz. 15:00 – 18:00
Jeziorki ul. Brzozowa dz. nr 202, 204.

Źródło: Enea