Wielkopolska. Zobacz gdzie w poniedziałek nie będzie prądu (13 września 2021)

ENEA opublikowała listę miejsc w których w poniedziałek (13 września 2021) nie będzie prądu.

Obszar Śmigiel
13 września 2021 r. w godz. 07:30 – 11:00
gm. Śmigiel: Koszanowo ul. Dworska nr 8 do 14C parzyste, nr 13 do 23A nieparzyste, działki nr 197/2, 202/20, 202/23, 202/24; ul. Ogrodnicza działka nr 204/1 (szklarnie); ul. Reymonta nr 2, 4, działka nr 1232/2.

Obszar Gostyń
13 września 2021 r. w godz. 07:30 – 13:30
gm. Gostyń: Sikorzyn nr 22C, działki nr 135,1, 135/2, 135/4, 138, kaplica, sala wiejska.

Obszar Pakosław
13 września 2021 r. w godz. 07:30 – 14:30
gm. Pakosław: Chojno nr 35, 38, 41, 47A, 47B, 47C, PPHU JACPOL.

Obszar Pakosław
13 września 2021 r. w godz. 07:30 – 08:30
13 września 2021 r. w godz. 13:30 – 14:30
gm. Pakosław: Chojno nr 22 do 34, 36, 37, 37A, 39, 40, 40A, 42 do 46A, 48 do 52, 125 do 146, sklep, świetlica wiejska.

Obszar Nowy Tomyśl
13 września 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
15 września 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Chojniki od nr 2 do nr 4b, nr 10a, 10c, 15, 15a, działki nr 7/7, od 20/3 do 20/8, 29/2, 153/8, 156/1, 156/6, 346/1, 348/3. miejscowości Jastrzębsko Stare nr 8a, działki nr 346/1, 347/1.

Obszar Nowy Tomyśl
13 września 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Chojniki nr 10, 10b, od nr 12 do nr 14b, działka nr 149/2.

Obszar Wągrowiec
13 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Długa Wieś działka 91/1.

Obszar Ryczywół
13 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Miejscowość Połajewice, Miejscowość Igrzyna, Miejscowość Skrzetusz dz. nr 162 i 165/1.

Obszar Czarnków
13 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Miejscowość Gębiczyn 1, 2, 7, 9, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 25, 37, 38, 41, 45, 47, 49, 58, 68, 69, 70, 71, 76, 79, 80, 81, działki 11/4, 85/5, 680/1.

Obszar Kórnik
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
KÓRNIK ul. STASZICA 1, 8, 8A,

Obszar Plewiska
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:00
Plewiska: ul. Kminkowa od 15 do 31 nieparzyste, 35A-B, 37A-B, 39A-B, 41A-B, 156A-D, 158A-H, ul. Szałwiowa od 2 do 30 parzyste, 34A-B, 36A-B, 38A-B, 40A-B, od 23 do 81 nieparzyste.

Obszar Plewiska
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:00
Plewiska: ul. Miętowa od 5 do 17 nieparzyste, ul. Koperkowa od 20 do 80 parzyste, od 17 do 31 nieparzyste, 33A-B, 35A-B, 37A-B, 39A-B.

Obszar Plewiska
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:00
Plewiska: ul. Zielarska od 72 do 116 parzyste, 118A, 118G-I, ul. Lukrecjowa od 2 do 16 parzyste, ul. Lubczykowa od 9 do 37 nieparzyste.

Obszar Poznań Grunwald
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Poznań: ul. Makuszyńskiego od 6 do 28 parzyste.

Obszar Poznań Jeżyce
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Regatowa, ul. Szkutnicza, ul. Młynarska, ul. Retmańska 17, ul. Jachtowa od 15 do 45 nieparzyste, od 22 do 46 parzyste, ul. Karawelowa.

Obszar Poznań Jeżyce
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Korwetowa, ul. Żaglowa, ul. Morska, ul. Wilków Morskich od 58 do 76, ul. Okrętowa, ul. Szkunerowa.

Obszar Poznań Jeżyce
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Bojerowa od 3 do 51 nieparzyste, ul. Admiralska 59, 66, ul. Podjazdowa od 63 do 67 nieparzyste, 67A.

Obszar Poznań Grunwald
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Raszyńska 33, 35, 37, ul. Pogodna 88, 90, ul. Rembertowska 15, 15A, 15B, ul. Górnicza od 2/1 do 2/62, od 2/67 do 2/78, 2/99, 2/100, 2/101, 2/103, 2/106, 2/107, 2/108, 2/108A, 2/125, 2/133.

Obszar Włoszakowice
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
gm. Włoszakowice: Bukówiec Górny ul. Powstańców Wlkp. nr 137, 139.

Obszar Włoszakowice
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 09:30
13 września 2021 r. w godz. 13:00 – 14:00
gm. Włoszakowice: Bukówiec Górny ul. Powstańców Wlkp. nr 130 do 152 parzyste, nr 131 do 135 i 141 do 157 nieparzyste; ul. Dłużyńska nr 1 do 7, 9; ul. Tymkowskiej nr 2; ul. Marcinka nr 19, 21, nr 44 do 50A parzyste.

Obszar Kościan
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Kościan: Ponin ul. Łąkowa – cała ulica; działka nr 112/4 (GDDKiA – rondo 1 SO-03).

Obszar Gostyń
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 15:30
Gostyń: ul. Górna nr 41B do 55 nieparzyste, nr 144 do 149, działki nr 2102/6, 2107/11, 2107/12, 2107/14, 2112/3, nr 2113/7 do 2113/10, nr 2115/4, 2110/3.

Obszar Osieczna
13 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
gm. Osieczna: Grodzisko 33K, działki nr 302/1, 302/2, 307, 364/1, 365/2, 469/1, 469/2.

Obszar Tarnowo Podgórne
13 września 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Agawy od nr 27 do nr 57, działki od nr 552/46 do nr 552/74 parzyste. ul. Róży nr 58, 60.

Obszar Czerwonak
13 września 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
Bolechowo ul .Leśna.

Obszar Czarnków
13 września 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
Kaźmierówka 10, 11, 12, 13, 14.

Obszar Wieleń
13 września 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
Nowe Dwory 1.

Obszar Kostrzyn
13 września 2021 r. w godz. 09:30 – 13:00
Paczkowo ul. Falista 3(do E), Sokolnicka 64 dz. 125/1.

Obszar Rawicz
13 września 2021 r. w godz. 10:00 – 13:00
gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Zakątek nr 7, 13. gm. Żmigród: Przywsie nr 23.

Obszar Wschowa
13 września 2021 r. w godz. 10:30 – 15:30
gm. Wschowa: Lgiń nr 6B, 6H, działka nr 48/2, 48/4, 48/5.

Źródło: ENEA

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze