Wielkopolska. Zobacz gdzie nie będzie prądu we wtorek (14 września 2021)

ENEA opublikowała listę miejsc w których we wtorek wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Wschowa
14 września 2021 r. w godz. 07:30 – 12:00
Wschowa ul. Akacjowa nr 1, 3; ul. Bukowa nr 9.

Obszar Opalenica
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Opalenica miejscowości Łagwy ul. Słoneczna nr 1, 3, 15, 23, działki nr 373/2, 373/9, 373/11, 373/13, 373/14.

Obszar Duszniki
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Duszniki miejscowości Duszniki ul. Podrzewska nr 1, 12, 17a, 38, 40, 42, 47, 49, 51, 55, 57, działka nr 243/12. ul. Graniczna nr 1. miejscowości Podrzewie ul. Dusznicka nr 16, 57, 59. ul. Poznańska nr 1 działka nr 47/10. ul. Osiedlowa 1. ul. Długa 3.

Obszar Obrzycko
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
gm. Obrzycko miejscowości Obrzycko ul. Plac Tadeusza Kościuszki nr 1, 2a, od nr 10 do nr 13. ul. Rynek od nr 3 do nr 13a. ul. Stanisława Staszica od nr 5 do nr 11. ul. Karola Marcinkowskiego nr 1, 2, od nr 5 do nr 9. ul. Edmunda Kruppika nr 7, 11. ul. Mostowa. ul. Rybaki. ul. Wodna.

Obszar Lwówek
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Lwówek miejscowości Zgierzynka od nr 1 do nr 15, nr 23, od nr 48 do nr 68, od nr 69a do nr 81, działka nr 58/1, 128/7, 128/8, 130/1, 138/1, 274/6, 318, 354/4, Strażnica.

Obszar Krajenka
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Skórka ul. Grzybowa działki numer 220na3, 220na10, 220na12

Obszar Wągrowiec
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Wągrowiec ul. Aleksandra Fredry działka nr 5303/25.

Obszar Przemęt
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Przemęt: Borek nr 19A.

Obszar Bojanowo, Góra
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Góra: Żarki – cała miejscowość. gm. Bojanowo: Zaborowice działka nr 212/1 hydrofornia ZWiK Bojanowo.

Obszar Chodzież
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
Miejscowość Stróżewo 25.

Obszar Ryczywół
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
15 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Miejscowość Skrzetusz działki 162, 165/1, Miejscowość Igrzyna.

Obszar Poznań Grunwald
14 września 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Sieradzka od 5 do 27E, 4, 4A, 4B, 4C, ul. Bełchatowska 20, 22, ul. Krośnieńska, ul. Jawornicka 48, 48A.

Obszar Stęszew
14 września 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Piotra Skargi budynki nr 33, 33a, 33b, 33c.

Obszar Gniezno
14 września 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Gniezno ul. Armii Poznań 10- 26 parzyste, 15-41 nieparzyste, 53.

Obszar Kostrzyn
14 września 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Siekierki Wielkie ul Osiedlowa 6, 8.

Obszar Poznań Grunwald
14 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Promienista 160, 164A, 164B, 166B, ul. Galileusza 2A, 2B, 2C, 2D, 4E, 4F.

Obszar Kiekrz
14 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Kiekrz: ul. Poznańska 7.

Obszar Poznań Jeżyce
14 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Chojnicka 67 do 79 nieparzyste, ul. Willowa od 1 do 15A nieparzyste, ul. Podjazdowa od 1 do 18 bez 17, ul. Admiralska 8, ul. Kajakowa od 1 do 14, ul. Szantowa, ul. Nawigacyjna.

Obszar Poznań Jeżyce
14 września 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Poznań: ul. Strzeszyńska 32.

Obszar Poznań Grunwald
14 września 2021 r. w godz. 08:30 – 13:00
Poznań: ul. Templińska 58.

Obszar Gortatowo
14 września 2021 r. w godz. 08:30 – 12:00
Gortatowo: ul. Magnacka, ul. Senatorska, ul. Darniowa 40, dz. 98/113, ul. Królewska 13, 15, dz. 87/7.

Obszar Poznań Stare Miasto
14 września 2021 r. w godz. 08:30 – 11:00
Poznań: ul. Świetlikowa 20, dz. 135/60, dz. 135/61.

Obszar Tarnowo Podgórne
14 września 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Sady ul. Polna nr 3, 5, 6, 6a, 8. miejscowości Swadzim ul. Polna działki nr 12/14, 13/5.

Obszar Rokietnica
14 września 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Francuska nr 1, 2, od nr 4 do nr 10 parzyste, od nr 11 do nr 13, od nr 15 do nr 25 nieparzyste, działki od nr 11/72 do nr 11/78, nr 11/81, od 11/91 do 11/94. ul. Trakt Napoleoński działki nr 11/66.

Obszar Rakoniewice
14 września 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Księdza Dadaczyńskiego działki nr 19/10, 20/2. ul. Generała Sikorskiego nr 2a, działka nr 1013. ul. Bolesława Prusa nr 2, działki nr 942/1, 972/8, 972/9. ul. Rzemieślnicza działka nr 941/11.

Obszar Środa Wielkopolska
14 września 2021 r. w godz. 09:00 – 10:00
ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. KOPERNIKA, ul. TORUŃSKA, ul. DZIAŁYŃSKICH przepompownia,

Obszar Kórnik
14 września 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
DZIEĆMIEROWO Osiedle Owocowe Wzgórza 3-7, 38-39.

Obszar Śrem
14 września 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
15 września 2021 r. w godz. 09:00 – 13:30
PEŁCZYN 1, 2, 21, 22, 23, 23D, 24, 25, 4, 5, 7D, DZ. 51, DZ. 52/2, DZ. 57/1, dz. 152/4/lok. B,

Obszar Ryczywół
14 września 2021 r. w godz. 09:00 – 12:00
Miejscowość Skrzetusz 61 do 75.

Obszar Lubasz
14 września 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
Miejscowość Klempicz działka 155/5.

Obszar Kobylin, Pępowo
14 września 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Pępowo: Czeluścin nr 50 – leśniczówka; gm. Kobylin: Smolice-Kolonia – cała miejscowość; Smolice nr 45 do 55, nr 125, 126BC, działki nr 850/4, 850/5, 850/13.

Obszar Wyrzysk
14 września 2021 r. w godz. 09:30 – 14:00
Wiernowo dz. nr 850/4.

Obszar Poznań Stare Miasto
14 września 2021 r. w godz. 11:00 – 13:30
Poznań: ul. Jaśkowiaka 75A, 77, dz. 56/25.

Obszar Opalenica
14 września 2021 r. w godz. 11:30 – 14:30
gm. Opalenica miejscowości Porażyn działki nr 378/12, 378/9.

Obszar Wschowa
14 września 2021 r. w godz. 12:00 – 16:00
Wschowa ul. Czereśniowa działka nr 437/6 Kamieniarstwo Artystyczne.

Obszar Wschowa
14 września 2021 r. w godz. 12:00 – 12:30
14 września 2021 r. w godz. 15:00 – 16:00
Wschowa ul. Czereśniowa nr 10 do 18 parzyste, nr 21 do 43 nieparzyste; działki nr 437 – ZPHU CHRYZANTEMA, MAR-JOL, 557 kostnica; ul. Morelowa nr 2, 4, 6.

Źródło: ENEA

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze