Wielkopolska: Wypadek na DK11. Jedna osoba ranna

Kierowca osobowego peugeota jadący droga krajową nr 11 z Ostrowa Wielkopolskiego do Jarocina zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Jak informuje portal „ostrow24 TV”, wypadek miał miejsce 18 września około godziny 14.30 na wysokości miejscowości Sobótka. Wyglądało to bardzo groźnie: samochód z dużą siłą uderzył w drzewo. Jego przód został kompletnie zniszczony.

Jak ustalili wstępnie obecni na miejscu policjanci, kierowca samochodu, mieszkaniec powiatu pleszewskiego, zasnął za kierownicą i z tego powodu zjechał ze swojego pasa ruchu na przeciwny, dalej na pobocze i prosto w rosnące tam drzewo.

Mężczyzna odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaJarocinWielkopolska: Wypadek na DK11. Jedna osoba ranna