Awarie i planowane remonty – ENEA opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których w środę, 16 marca 2022 r. można się spodziewać wyłączeń prądu.

Obszar Rogoźno
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Rogoźno ul. Różana 85, 86, ul. Działkowa działka 329/11.

Obszar Środa Wielkopolska
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Środa Wielkopolska ul. Bolesława Chrobrego 1, dz. 196/51

Obszar Gniezno
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Gniezno ul. Mogileńska 2, 3, 5, 5B, ul. Roosevelta 107, 111, 113A, 115, 117, 117A, 119

Obszar Wałcz
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Dobino działka nr 225/1.

Obszar Szamotuły
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Gmina Szamotuły miejscowość Baborowo 1a, 3 od 23 do 29, przepompownia, Straż Pożarna OSP, Stodoła, działki 99/7, 115/27, 115/29, 115/34, 120/9

Obszar Oborniki
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
17 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. Generała Stefana Roweckiego nr 3, 5, 6. ul. Generała Władysława Sikorskiego nr 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18. ul. Generała Kazimierza Pułaskiego nr 1, 2, 4, 7, 15, działka nr 278/1. ul. Generała Tadeusza Kościuszki nr 2, 4, 6. ul. Generała Władysława Andersa nr 32.

Obszar Kwilcz
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Gmina Kwilcz miejscowość Rozbitek działka 20/19

Obszar Trzcianka
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Straduń 28, 29, dz. nr 118/9, 125/27, 125/28, 126/2, ul. Lawendowa.

Obszar Wronki
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
Wronki ul. Adama Mickiewicza 34, 34A, 36, 36A, 36B, 36C, 38, 40, 77, działka nr 1751.

Obszar Rabowice
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Rabowice: ul. Bliska dz. 33/19, 33/20, dz. 33/21, 33/22, 33/25, dz. 33/30, ul. Czerwona.

Obszar Krobia
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
gm. Krobia: Domachowo nr 12 do 33, nr 69, działki nr 52, 126/1, 142, GR Łagódka.

Obszar Krajenka
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Miejscowość: Barankowo 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, działka 120na1, 119na8, 119na9, Miejscowość: Łońsko,

Obszar Wągrowiec
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Długa Wieś 10B, 10C, 10I, dz. nr 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/11.

Obszar Poznań Stare Miasto
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Zagórze od 3 do 14 bez 7.

Obszar Poznań Stare Miasto
16 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 10:00
Poznań: ul. Zagórze 7, 15, 17, ul. Wieżowa od 5 do do 75, ul. Nowe Zagórze.

Obszar Poznań Jeżyce
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 13:00
Poznań: ul. Myśliborska 3.

Obszar Poznań Nowe Miasto
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Jedlicka 36A, 38, 38B, dz. 1/27, dz. 1/28.

Obszar Poznań Jeżyce
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Czarnkowska 1, 1A, 3A, od 5 do 37 nieparzyste, 4, 6, 10/12, od 14 do 20 parzyste, od 24 do 38 parzyste, ul. Piławska.

Obszar Przeźmierowo
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 10:00
Przeźmierowo: ul. Zachodnia od 1 do 25, ul. Lotnicza 1, 3A-B, od 5 do 23 nieparzyste, 27, 27A, 27C, od 2 do 48 parzyste.

Obszar Przeźmierowo
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 10:00
Przeźmierowo: ul. Południowa od 2 do 35, 36A-B, ul. Kościelna 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14A, 16, ul. Folwarczna od 63 do 88, 88A, 91, 93, ul. Spółdzielcza.

Obszar Baranowo
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 10:00
Baranowo: ul. Graniczna 58, 58A-B, 61, 69, 79, 81, 83, 85, 87, ul. Rzemieślnicza 8.

Obszar Środa Wielkopolska
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Brzezie 13 – 21, 35, dz. 89

Obszar Swarzędz
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 12:00
Jasin: ul. Laurowa od 4 do 15B, ul. Bazyliowa 2, 3, 6, 8.

Obszar Przemęt
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
gm. Przemęt: Solec ul. Leśna, Piaskowa – całe; ul. Wolsztyńska nr 29 do 41 nieparzyste.

Obszar Poznań Jeżyce
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Unruga dz. 756/4 (plac budowy).

Obszar Kiekrz
16 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Kiekrz: ul. Podjazdowa 50, 52, 60, 69, 71, 73, 73A, 75, 76A, ul. Muzealna 1A, 2A.

Obszar Suchy Las
16 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Biedrusko ul. Poznańska 31

Obszar Suchy Las
16 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Biedrusko ul. Poznańska 31

Obszar Grodzisk Wielkopolski
16 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Wypoczynkowa 5, 5a, 5b, 5c, działki 2320, 3817, 3827, przepompownia

Obszar Dopiewo
16 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gmina Dopiewo miejscowość Dąbrowa ul. Malwowa 2, 5, działka 232/2; ul;. Jaśminowa 11

Obszar Margonin
16 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Margonin ul. Sportowa 6, 8, działka 114.

Obszar Kostrzyn
16 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Siekierki Wielkie ul. Kościelna dz. 363/10, dz. 363/11, dz. 363/12, dz. 363/5

Obszar Rogoźno
16 marca 2022 r. w godz. 09:30 – 13:00
Gmina Rogoźno miejscowość Parkowo Huby 3, 3A, 38, 39, 195 działka 180/1;

Obszar Krzyż Wielkopolski
16 marca 2022 r. w godz. 09:30 – 16:00
Krzyż ul. Daliowa dz. nr 1373/104, 1373/107.

Obszar Święciechowa
16 marca 2022 r. w godz. 10:30 – 14:30
Święciechowa: ul. Zakątek nr 2; ul. Zielona – cała ulica; ul. Wolności nr 1 do 14A, nr 16 do 23, DAMARI.

Obszar Czarnków
16 marca 2022 r. w godz. 15:00 – 18:00
Kuźnica Czarnkowska ul. Nowa 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.

Obszar Kaczory
16 marca 2022 r. w godz. 15:00 – 20:00
Morzewo ul. Makowa dz. nr 126/13.

Źródło: Enea