Wielkopolska: Gdzie w piątek nie będzie prądu? Sprawdź!

Enea opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski w których w piątek (15 października 2021) nie będzie prądu.

Obszar Oborniki
15 października 2021 r. w godz. 08:00 – 09:00
15 października 2021 r. w godz. 18:00 – 19:30
gm. Oborniki miejscowości Ocieszyn. miejscowości Bogdanowo nr 11, 11a, 11b, 11c, od nr 12 do nr 37, od nr 38 do nr 69, od nr 70 do nr 75, od nr 84 do nr 126e, działki nr 9, 53/2, 53/5, 53/6, 53/9, 55/13, 55/15, 60, 64/4, 66/4, 74/41, 112, 125/5, 133/3, 133/4, 133/5, 134/1, 138/1, 140, 146, 151, 153/20, 153/21, 153/25, 153/29, 153/31, 153/33, 153/37, 153/39, od 153/42 do 153/46, 154/13, 156, 201/2, 201/4, 209/1, 246/9, 251/2, 258/4, 259/2, 346, 364.

Obszar Kwilcz
15 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Kwicz miejscowości Prusim nr 20, 20a, 20b, 20c, 84, działki nr 80/6, 80/7. miejscowości Popowo nr 1, 7.

Obszar Szamotuły
15 października 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Szamotuły miejscowości Gąsawy nr 10, 11. ul. Działkowa nr 11, od nr 15 do nr 17, od nr 19 do nr 25 nieparzyste, nr 37,41. ul. Figowa od nr 20 do nr 30 parzyste, nr 31, 33, działki nr 73/1, 79/6, 81/1, od 133/1 do 133/4. ul. Odległa od nr 1 do nr 2/4, nr 80. ul. Baborowska nr 1, 10, 11. ul. Gąsawska nr 32. miejscowości Nowy Folwark nr 1, 2.

Obszar Suchy Las
15 października 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
gm. Suchy Las miejscowości Złotniki ul. Zielona nr 26. ul. Obornicka działka nr 1168.

Obszar Duszniki
15 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Duszniki miejscowości Duszniki ul. Lipowa. ul. Wiosenna 1. ul. Jana Pawła 2 nr 30, 32, 34. ul. Słoneczna nr 2. ul. Kolejowa działka nr 552/5.

Obszar Swarzędz
15 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: ul. Zamkowa od 27A do 31C, dz. 76/32.

Obszar Borek Wielkopolski
15 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Borek Wlkp. ul. Koźmińska nr 1, nr 6 do 9, PH Zdzisław, ZPHU Grzymisławska; ul. Pogorzelska nr 1; ul. Zdzielska nr 1, nr 14 do 20, nr 21 – przyłącze napowietrzne, nr 22 do 56 (oprócz nr 26B, 27A, 28), NARA; ul. Zdzież nr 1, 3 do 6B, działka nr 296 przepompownia, PPHU MTM – EKO, parafia.

Obszar Przemęt
15 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Przemęt: Starkowo działki nr 333/3 do 333/15; 334/7 do 334/21, 334/43, 334/44.

Obszar Krzywiń
15 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Krzywiń ul. Gen. Chłapowskiego nr 34A, działki nr 569/17, 1135 przepompownia ścieków, 1184/2 zakład rzeźnicki.

Obszar Gniezno
15 października 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
Lulkowo dz. 16/44, 16/45, 16/29, 16/30, 16/40.

Obszar Poznań Jeżyce
15 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Świecka 10, ul. Kościerzyńska 80, 82, ul. Polanowska od 93 do 107 nieparzyste, od 135 do 149 nieparzyste.

Obszar Luboń
15 października 2021 r. w godz. 08:30 – 15:00
Luboń: ul. Urocza, ul. Żabikowska 2B-H.

Obszar Środa Wielkopolska
15 października 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
WŁOSTOWO 1, 1A, 2, 3,

Obszar Sieraków
15 października 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Sieraków miejscowości Grobia nr 1, 2, 2a, 32, od nr 54 do nr 61, 68, 68a, działki nr 15/1, 86/1, 102, Hydrofornia. miejscowości Jaroszewo nr 86.

Obszar Drawsko
15 października 2021 r. w godz. 09:00 – 14:00
Kwiejce 34, 34A, działka nr 288, Kawczyn 56, 56A, działka nr 276/2.

Obszar Krzyż Wielkopolski
15 października 2021 r. w godz. 09:00 – 15:30
Krzyż Wielkopolski ul. Kosynierów działka 921/2.

Obszar Osieczna
15 października 2021 r. w godz. 09:00 – 16:00
gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Spacerowa nr 4A do 4F.

Obszar Osieczna
15 października 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Dworcowa nr 1, nr 8 do 24 parzyste, działki nr 613/2, 613/3 PKP; ul. Sosnowa nr 2, 4; ul. Spacerowa cała ulica oprócz nr 4ABCDF; ul. Tylna nr 1, 3, 4, 6, DREMAR.

Obszar Piaski
15 października 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
Piaski ul. Dębowa – cała ulica; ul. Drzęczewska nr 10 do 13; ul. Jesionowa nr 13, 15.

Obszar Września
15 października 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
PSARY POLSKIE 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 112, 113, 115, 116, 74, 76, 77, 78, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94A, 95, 96, 97, 97B, 97C, 97a, 98, 99,

Obszar Stęszew
15 października 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Stęszew miejscowości Dębienko ul. Podleśna ul. Zacisze.

Obszar Piła
15 października 2021 r. w godz. 10:00 – 12:00
Piła ul. Wałecka, ul. Podleśna, ul. Brukowa, ul. Sucha.

Obszar Szamotuły
15 października 2021 r. w godz. 12:00 – 15:00
gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Powstańców Wielkopolskich od nr 96 do nr 108 parzyste, od nr 110 do nr 116a, działki nr 4196/1, 4196/2, 4306.

Obszar Rydzyna
15 października 2021 r. w godz. 13:30 – 16:30
gm. Rydzyna: Dąbcze ul. Jeżynowa – cała ulica.

Obszar Włoszakowice
15 października 2021 r. w godz. 14:30 – 18:30
gm. Włoszakowice: Jezierzyce Kościelne ul. Szkolna nr 76 (dz. 99/1), 78 (dz. 96/2).

Obszar Rydzyna
15 października 2021 r. w godz. 15:30 – 19:30
gm. Rydzyna: Kłoda działka nr 343/16 przepompownia P-5.

Źródło: ENEA

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze