Weekend w Poznaniu. Co można robić? 17, 18 i 19 stycznia 2020

Sporo ciekawych pokazów kinowych, w tym długo oczekiwana premiera – “Psy 3”. Sprawdź jak można spędzić weekend w Poznaniu.
Kłamstewko | Pokaz przedpremierowy w Kinie Muza!
17 stycznia @ 20:30 – 22:30

Okrzyknięty przez krytykę jednym z najlepszych filmów roku i uwielbiany przez widzów, czarny koń tegorocznego wyścigu o Oscarowe statuetki. Pełna serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i odwiedzić ją tłumnie pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Psy 3. W imię zasad | premiera w Rialto
17 stycznia @ 21:00 – 23:00

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic?

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Poznańska Giełda Fonograficzna vol.40 / 18.01 / Dom Tramwajarza
18 stycznia @ 12:00 – 15:00

Wstęp na giełdę jest bezpłatny. Poznańska Giełda fonograficzna to doskonała okazja, aby uzupełniać swoją kolekcję płyt, nabyć trochę nowych nagrań, powymieniać się krążkami, czy po prostu spotykać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Dzieciaki na Piętrze / styczeń – czerwiec 2020
18 stycznia @ 15:00 – 17:00

DZIECIAKI NA PIĘTRZE to cykl przedstawień i warsztatów twórczych dla najmłodszych. W nowym sezonie nie przestaną zaskakiwać i rozbudzać wyobraźni młodych widzów. Przed nami kolejne wspólne, teatralne przygody oraz mnóstwo uśmiechu. W trakcie warsztatów nie zabraknie szaleństw ruchowych z muzyką oraz kreatywnych prac.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Szczęśliwe wydarzenie wg S.Mrożka
18 stycznia @ 19:05 – 20:00

Komedia Sławomira Mrożka „Szczęśliwe wydarzenie” to zabawna i zarazem intelektualna podróż w świat absurdu, gdzie codzienna proza życia miesza się z abstrakcją i umownością. Mrożek w mistrzowski sposób przedstawia przepychankę tzw. młodego ze starym, rewolucji z tradycją, absurdu z zimnym racjonalizmem. Teatr to spojrzenie na samego siebie. Pytanie, czy zakończy się to dla każdego szczęśliwym wydarzeniem?

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Portret Doriana Wilde’a
18 stycznia @ 20:00 – 21:30

Sławną powieść Wilde’a „Portret Doriana Gray’a” otwiera takie artystyczne credo. Naszkicowany w książce ideał młodzieńca pisarz spotyka w życiu – w osobie Alfreda Douglasa. Szalona pogoń za pięknem doprowadza ówczesnego celebrytę do upadku…

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Andre Rieu, czyli 70 lat młodości | w kinie Rialto
19 stycznia @ 15:30 – 18:00

“70 lat młodości” to projekt, w którym Król Walca zaprasza kina na całym świecie na wędrówkę po swoich ulubionych koncertach i utworach. Nie zabraknie wspomnień, anegdot, ale przede wszystkim królować będzie muzyka.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Więcej wydarzeń odbywających się w nadchodzący weekend można znaleźć w naszym kalendarium (kliknij).

mat. pras. / op. AS

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze