Trzy ofiary śmiertelne na wielkopolskich drogach. W ciągu jednego dnia!

Wypadek Jerka fot. Policja
Jedna ofiara śmiertelna i trzy osoby ranne na drogach powiatu kościańskiego. Jedna ofiara śmiertelna w Gnieźnie i piesza, która zginęła pod kołami samochodu w Poznaniu, na Głogowskiej. Dziś był czarny dzień na wielkopolskich drogach.

Z samego rana w Poznaniu samochód potrącił pieszą, która przechodziła przez ulicę Głogowską. Kobiety niestety nie udało się uratować.

Kolejny poważny wypadek miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 432 między Jerką i Krzywiniem w powiecie kościańskim. Seat kierowany przez 61-letniego mieszkańca powiatu kościańskiego najprawdopodobniej wpadł w poślizg na mokrej nawierzchni. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu.

W Głuchowie natomiast trzy osoby zostały ranne w wypadku na DK5. Gdy kierowca hondy postanowił zawrócić przed rondem, zrobił to tak nieumiejętnie, że zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku fordem. Z kolei ford uderzył w volkswagena. Tu na szczęście nikt nie zginął, ale trzy osoby zostały ranne i zostały przewiezione do szpitala.

Także na DK5, między Gołuchowem a Piotrowem, wóz strażacki jadący na sygnale uderzył w tył jadącego przed nim jaguara, a ten z kolei uderzył w citroena. Tu na szczęście nikomu nic się nie stało.

Takiego szczęścia nie miał jednak kierowca pod Gnieznem, który zdecydował się na ryzykowne wyprzedzanie jadąc „na czołówkę”. Niestety, zginął na miejscu.

KWP, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: