Sprawdzanie zgód TCF
czwartek, 3 lipca, 2025

Tramwaj pełen dymu w zajezdni. Co tam się wydarzyło?

Tramwaj, nad którym unosiła się chmura dymu, jakby się palił, zauważyli zaniepokojeni pasażerowie na pętli Franowo. Tym razem nie były to ćwiczenia, ale rzeczywista awaria układu hamulcowego tramwaju.

Jak poinformował portal „epoznan”, powołując się na Nadzór Ruchu MPK, 15 września po południu w jednym z tramwajów doszło do awarii hamulców i to właśnie ona była źródłem chmury dymu nad pojazdem. Ale i awaria, i dym zostały szybko opanowane przez pracowników MPK, nie wzywano nawet straży pożarnej. Nikomu też nic się nie stało.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: epoznan
Strona głównaWielkopolskaPoznańTramwaj pełen dymu w zajezdni. Co tam się wydarzyło?