Tragiczny finał hospitalizacji 29-latki w Kaliszu. Ruszyło śledztwo

Prokuratura i policja prowadzą śledztwo dotyczące śmierci 29-letniej mieszkanki Kalisza, która zmarła dwa dni po przyjęciu na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Kobieta zgłosiła się do placówki przy ulicy Poznańskiej 24 marca 2026 r. z widocznymi obrażeniami i złym samopoczuciem.

Hospitalizacja i tragiczny finał

Pacjentka została przyjęta na oddział neurochirurgiczny. Stan 29-latki od początku był poważny; jej problemy zdrowotne wykraczały poza widoczne urazy zewnętrzne. Kobieta przebywała w szpitalu dwa dni, podczas których jej kondycja nie poprawiła się, co doprowadziło do śmierci.

Postępowanie służb

Dochodzenie prokuratorskie

Sekcja zwłok ma wyjaśnić główną przyczynę zgonu, którą zleciła prokuratura w ramach prowadzonego postępowania.

Okoliczności śmierci młodej kobiety badają funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: Kalisz24
Strona głównaWielkopolskaKaliszTragiczny finał hospitalizacji 29-latki w Kaliszu. Ruszyło śledztwo