Tragedia na obwodnicy. Jedna osoba nie żyje

Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką na obwodnicy Kórnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 434. Zginęła kobieta kierująca autem osobowym. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu.

Do tragicznego wypadku doszło 7 grudnia około godziny 11.30. W wypadku zginęła około 70-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym. Na trasie przez kilka godzin obowiązywał ruch wahadłowy i tworzyły się duże korki.

Policja bada przyczyny i okoliczności wypadku.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02aEqa1Koo43a7WKVeUGAGPf18WxcenvZcS6EzRtgdQbmZJvg4fYsXqMTe3M852TVdl&id=100064672182368

 

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańTragedia na obwodnicy. Jedna osoba nie żyje