Prezydent Andrzej Duda fot. prezydent.pl

Sondaż wyborczy: Dalszy spadek notowań Andrzeja Dudy

Urzędujący prezydent nadal prowadzi w badaniach, ale notuje kolejny spadek. Natomiast notowania konkurencji rosną, co ciekawe – najbardziej Krzysztofa Bosaka.
Reklama - dalsza część artykułu znajduje się poniżej

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez PBS dla “Gazety Wyborczej”, Andrzeja Dudę popiera 35 proc. Polaków i to najlepszy wynik w tym sondażu. Na drugim miejscu jest Rafał Trzaskowski z poparciem 21 proc., a na trzecim z niewiele gorszym wynikiem, bo 19 proc., jest Szymon Hołownia.

Notowania wzrosty zauważalnie Krzysztofowi Bosakowi, który jest na czwartym miejscu z wynikiem 13 proc.. Na piątym miejscu znalazł się Robert Biedroń z wynikiem 8 proc., a na szóstym Władysław Kosiniak-Kamysz z wynikiem 5 proc.

Sondaż został przeprowadzony przez PBS dla “Gazety Wyborczej” w dniach 19-20 maja 2020 r. na ogólnopolskiej próbie 706 dorosłych Polaków.

el

5
Dodaj komentarz

avatar
Bacha
Bacha

Bzdura !!!

Patriota
Patriota

bosak 2020 jedyny słuszny kandydat! Naprzód polsko!

ŻegnajPIS
ŻegnajPIS

Nareszcie. Koniec Pisuarów ! Trzaskowski wygra z poparciem Hołowni i Biedronia w 2 turze. Aczkolwiek moim kandydatem jest Bosak. Jednakże działa zasada każdy byle nie Pis !

Gośka
Gośka

Bardzo słabe komentarze! Ludzie, czy myślicie o tym, jak zachowają się Wasi ulubieńcy (nie myślę o Dudzie, bo o nim nie piszecie), gdy będą u Trumpa, czy Merkel? Żenada. Oni i ich małżonkowie, obojętnie jakiej płci. Pozdrawiam i proszę o realizm!

polak
polak

Mam nadzieję że wygra PO, która ze wstydu przed samą sobą zmieniła nazwę na KO i odbierze wszystko co dało PIS. Wtedy może obudzą się te półgłówki, które myślą że pan budka i reszta …….. zrobi z naszego kraju Amerykę !!! no, ale najważniejsze to że trzaskowski wjedzie na tron na tęczowym koniu..