sobota, 9 grudnia, 2023

Sławomir Mentzen znów przyjedzie do Poznania. Zapowiada wrzucenie szóstego biegu

Mimo niedawnej wizyty w stolicy Wielkopolski Sławomir Mentzen planuje tu ponownie przyjechać 12 października. “W ostatnich dniach kampanii wyborczej zamierzam wrzucić szósty bieg” – zapowiedział na profilu społecznościowym Konfederacji.

Trasa “Piątka z Mentzenem” rozpocznie się właśnie 12 października, a w ciągu dwóch dni Mentzen zamierza odwiedzić 10 miast.
“Żeby zdążyć odwiedzić tyle miast jednego dnia, będę poruszał się helikopterem, emitując bardzo dużo CO2” – napisał na profilu facebookowym Konfederacji. – “Mam nadzieję, że kapłani walki z klimatem mi to wybaczą”.

Lider Konfederacji zamierza być w pięciu miastach dziennie i zachęcać do głosowania na swoją partię.
“Zaczynam w czwartek rano w Gdańsku. Potem Szczecin, Poznań, Łódź i Warszawa, gdzie po spotkaniu idziemy na piwo” – czytamy na profilu. – “W piątek zaczynam od Lublina, skąd lecę do Rzeszowa, Wrocławia i Katowic. Kończymy wiecem w Krakowie, po którym również idziemy na piwo, które skończy się pewnie już w trakcie ciszy wyborczej”.

Strona głównaWiadomości z Poznania i powiatu poznańskiegoSławomir Mentzen znów przyjedzie do Poznania. Zapowiada wrzucenie szóstego biegu