Akcja Biedronka24 fot. mat. pras.

Sklepy Biedronka będą czynne dłużej

Biedronka natychmiast reaguje na zmieniającą się sytuację w kraju. Od najbliższego weekendu ponad 40 sklepów w całej Polsce będzie działać całodobowo, a ok. 650 – do 23.30. Dzięki temu klienci będą mogli bezpieczniej zrobić zakupy.

W najbliższych dniach wydłużenie godzin będzie dotyczyło kolejnych placówek, których sieć ma ponad 3 tysiące w całym kraju. Wydłużenie godzin otwarcia sklepów wpłynie na mniejszą liczbę klientów w jednym momencie, co zwiększy bezpieczeństwo zakupów zarówno dla klientów, jak i pracowników.

Akcję 24 Biedronka po raz pierwszy wprowadziła 1 kwietnia bieżącego roku.
– Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Warto zaznaczyć, że sieć już na początku pandemii wprowadziła wiele zwiększających bezpieczeństwo rozwiązań. To m.in. specjalne osłony kas z pleksiglasu, taśmy wyznaczające dystans między kupującymi, a także rękawiczki jednorazowe lub żele dezynfekujące w sklepach. Sieć umożliwiła także mieszkańcom 21 polskich miast zakupy w wersji online i za pomocą aplikacji mobilnych dzięki współpracy z Glovo.

Szczegóły akcji i lista sklepów z wydłużonymi godzinami otwarcia znajduje się na stronie dyskontu.

Mat. pras., el

1 2 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze