Prezydent Warszawy od kilku dni zmaga się z koronawirusem. Niestety, jego stan sprawił, że trzeba go było przewieźć do szpitala.
Poinformował o tym sam zainteresowany w mediach społecznościowych. „Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie” – napisał.
Prezydent Warszawy podał informację o swojej chorobie w ubiegłym tygodniu. Wcześniej zachorowała jego żona.