Przy torach znaleziono ciało mężczyzny. Prokuratura zadecydowała o zabezpieczeniu ciała do sekcji, by ustalić przyczynę zgonu

Mieszkaniec Złotowa w okolicy dworca kolejowego, przy torach, natknął się na ciało mężczyzny. Natychmiast powiadomił policję, a funkcjonariusze, gdy dotarli na miejsce, rozpoznali denata.

Do zdarzenia doszło 27 listopada około godziny 14.00. Komenda Powiatowa policji w Złotowie otrzymała informację o zwłokach mężczyzny znalezionych w rejonie torów kolejowych. Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce, nie mieli problemów z identyfikacją ciała. Jak powiedział portalowi „asta24” asp. Damian Pachuc, oficer prasowy złotowskiej policji, zmarłym okazał się 67-letni mężczyzna, znany policji z licznych interwencji. Funkcjonariusze wiedzieli, że ostatnio przebywał w złotowskiej noclegowni.

Według wstępnych ustaleń do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie, nie został też potrącony przez pociąg – prawdopodobnie zmarł albo z wychłodzenia, albo z powodu przyczyn naturalnych. Jednak prokuratura zadecydowała o zabezpieczeniu ciała do sekcji, by ustalić przyczynę zgonu.

 

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: asta24
Strona głównaWielkopolskaPrzy torach znaleziono ciało mężczyzny. Prokuratura zadecydowała o zabezpieczeniu ciała do sekcji,...