Poznańska uczelnia ogłasza drugą rekrutację. Przyszli studenci mogą składać dokumenty!

Uniwersytet Przyrodniczy fot. L. Łada

“Jeszcze nie jest za późno, aby rozpocząć kolejny etap edukacji na kierunkach studiów przygotowujących do zawodów przyszłości” – informuje Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, który właśnie uruchomił drugą rekrutację. Chętni mogą się zgłaszać do 28 sierpnia. A jakie kierunku mają do wyboru?

Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu studenci wraz z naukowcami rozwijają swoje naturalne talenty i eksplorują tajemnice świata przyrody – roślin i zwierząt, zdrowego żywienia, rolnictwa, leśnictwa i środowiska, dążąc do zrównoważonego rozwoju z dbałością o naszą planetę. Chodzi o to, by nauka stała się pasją, a naukowcy – mentorami i przewodnikami w fascynującej podróży po wiedzy.

“Tu działa się interdyscyplinarnie, łącząc różnorodne dziedziny w jedną całość, co sprzyja rozwojowi nowatorskich rozwiązań” – zapewnia uczelnia. – “Absolwenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu cieszą się ogromnym popytem na rynku pracy, gdyż uczelnia przykłada ogromną wagę do praktycznego podejścia do kształcenia, dzięki czemu studenci zdobywają konkretne umiejętności i doświadczenie, które są bardzo cenione przez pracodawców. Już podczas studiów mają okazję uczestniczyć w praktykach, stażach i projektach badawczych, co znacznie zwiększa ich szanse na znalezienie atrakcyjnej i satysfakcjonującej pracy zaraz po ukończeniu studiów”.

Na jakie kierunki studiów trwa jeszcze rekrutacja? Wolne miejsca oferują: biologia stosowana, ekoenergetyka, ekonomia, gospodarka przestrzenna, informatyka i inżynieria danych, inżynieria ochrony klimatu, inżynieria rolnicza, inżynieria środowiska, jakość i bezpieczeństwo żywności, ochrona środowiska, ogrodnictwo, projektowanie mebli, rolnictwo, technologia drewna, technologia żywności i żywienie człowieka oraz zootechnika.

Więcej informacji o poszczególnych kierunkach i zasadach rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej UPP w zakładce “dla kandydata”.

Podziel się: