niedziela, 25 lutego, 2024

Poznaniak pokazał “paragon grozy”. Wiele osób nie może uwierzyć!

W sezonie letnim już tradycją staje się publikowanie “paragonów grozy”, czyli kilkakrotnie wyższych cen w lokalach wszędzie tam, dokąd jeżdżą turyści. Jednak paragon z Kołobrzegu opublikowany przez poznaniaka naprawdę zszokował wiele osób.

Jak informuje Wirtualna Polska, pan Edward wybrał się na wakacje do Kołobrzegu i tam zamówił obfity obiad dla dwóch osób, z dwoma półlitrowymi piwami. Oczywiście wszyscy się spodziewają, że pan Edward za ten obiad zapłacił niebotyczną sumę i opublikował ten “paragon grozy”. Tymczasem było dokładnie przeciwnie. “Popatrzcie na paragon, tanio” – napisał pan Edward.

Może obiad był skromny i dlatego za całość poznaniak zapłacił 109 zł? Ale nie: pan Edward zamówił zupę pomidorową, pierś z grilla, karkówkę z grilla oraz dwa piwa z nalewaka. Za zupę zapłacił 15 zł, za każde danie główie po 35 zł, a za każde piwo – po 12 zł. Czyli razem 109 zł.

Turysta z Poznania zaznaczył, że porcje były duże, miał problem ze zmieszczeniem tego wszystkiego, a i zjeść, i wypić lubi. Nie ma też nic do zarzucenia jakości tego obiadu. Według niego zapłacił tanio – i podkreślił, że mówi to jako poznaniak.

https://twitter.com/ebrzezinski1/status/1539715844724383744

Strona głównaBiznes i FinansePoznaniak pokazał "paragon grozy". Wiele osób nie może uwierzyć!