Poznań: Zapraszają na wycieczkę… nie wiadomo, gdzie

Przewodnicy PoPoznaniu.pl proponują 29 lutego nietypową wyprawę. Rozpocznie się na placu Wolności, ale nie wiadomo, gdzie się zakończy, a o wszystkim zadecydują… rzuty kostką.

Zazwyczaj wycieczka organizowana przez przewodników z grupy PoPoznaniu.pl ma precyzyjnie zaplanowaną trasę, starannie dobrane miejsca ustawienia grupy i odpowiadającą im narrację. Ale… nie tym razem.
“Jeśli w kalendarzu zdarza się tak wyjątkowa data jak sobota 29 lutego, to na naszym spacerze również będzie wyjątkowo. Wyjątkowo nieprzewidywalnie!” – obiecują. – “Co zobaczymy, jakie obiekty zwiedzimy i jakie historie opowiemy? Tego na razie nie wie nikt! Zapraszamy na nieco szalony eksperyment i zabawę – wspólnie z Wami będziemy układać propozycje, scenariusze i trasę, a o tym co zrobimy – tak zadecyduje rzut kostką! Mamy nadzieję, że będziecie chcieli poczuć ten dreszczyk emocji, kiedy to, co nas czeka, będzie całkowicie niespodziewane i nie wiadomo dokąd nas zaprowadzi. Takiej wycieczki jeszcze nie było – dwóch przewodników i kostka czekają. Nie przegapcie spaceru, bo następna taka okazja dopiero za 28 lat!”.

Przewodnicy (Janusz i Piotrek) będą czekali na wszystkich chętnych w sobotę 29 lutego o godzinie 10 na placu Wolności przed Biblioteką Raczyńskich. Tam wyprawa się rozpocznie. A gdzie się zakończy? Nie wiadomo…
“Zabierzcie ze sobą dużo dobrego humoru i otwartości na to co przyniesie los” – radzą przewodnicy.

Wycieczka odbywa się w konwencji “free walking tour” – niezależnie od warunków pogodowych i liczby uczestników. Na zakończenie spaceru można podziękować przewodnikowi napiwkiem.

el

Podziel się: