Poznań: Zaginęła seniorka. Poszukiwania trwają już siódmy dzień

Barbara Czarnkowska fot. policja

„Dzisiaj mija 7 dobra od zaginięcia Barbary Czarnkowskiej” – przypominają poznańscy policjanci, którzy nadal szukają zaginionej. 76-letnia kobieta miewa zaniki pamięci, dlatego jej znalezienie jest dodatkowo pilne.

Jak informuje poznańska policja, udało się ustalić, że 20 września około godziny 16.30, po wyjściu z domu na os. Bolesława Śmiałego, kobieta jechała autobusem nr 174. w kierunku ul. Unii Lubelskiej. Była widziana na placu Bernardyńskim i Małych Garbarach, ale ślad urywa się wieczorem 20 września na osiedlu Sobieskiego. Zaginiona wysiadła tam z autobusu linii nr 190.

„Otrzymujemy od Was sygnały, a każdy z nich sprawdzamy. Jednak do tej pory nie udało się odnaleźć zaginionej. Macie jakieś informacje w tej sprawie? Prosimy o kontakt!” – apelują poznańscy policjanci.

Przypomnijmy: zaginiona była ubrana w letnią, granatową kurtkę, leginsy, biało – czerwone kapcie oraz kolorową bluzkę z krótkim rękawem. Ma 76 lat, ok. 167 cm wzrostu i 87 kg wagi.

Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie przebywa kobieta lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu proszeni są o kontakt z policjantami z Północy tel. 47 77 146 11 lub 112.

Źródło: KMP Poznań

Podziel się:

Ostatnio dodane: