Poznań: Powstanie kompleks sportowo-rekreacyjny Sportowe Żegrze

Miasto ogłosiło przetarg na budowę obiektu sportowego pomiędzy ulicami Bobrzańską i Milczańską. Ma tam powstać nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt sportowy dla poznaniaków w każdym wieku.
Reklama

Sportowe Żegrze to kompleks sportowo-rekreacyjny, który powstanie w sąsiedztwie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Zaplanowane prace obejmują budowę boiska piłkarskiego z nawierzchnią wykonaną z trawy syntetycznej, wielofunkcyjnego boiska do piłki siatkowej i koszykówki oraz poliuretanowej bieżni.

Reklama

Dla najmłodszych użytkowników przewidziano również plac zabaw wyposażony m.in. w kiwaki, huśtawki i bujaki na sprężynach. W ramach zadania wybudowana zostanie także siłownia zewnętrzna i street workout z zestawem urządzeń sprawnościowych do ćwiczeń rekreacyjnych.

W ramach prac budowlanych wykonane zostaną też furtka i bramo-furtka oraz kanalizacja kablowa pod przyszły monitoring. Uprzednio odwodniony teren zyska nowe nasadzenia roślinne, elementy małej architektury oraz trawnik.

Reklama

Na realizację zadania przewidziano czas do 30 października 2019 roku, natomiast potencjalni wykonawcy swoje oferty mogą składać do 26 marca.

Autor: UMP / PIM

Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar