Wielkopolskie Centrum Onkologii 2

Poznań: Posłanka Lichocka przekazuje gest solidarności z chorymi na raka. Na murze Wielkopolskiego Centrum Onkologii

Ulotka z takim tytułem i zdjęciem posłanki Lichockiej z wczorajszego posiedzenia sejmu znalazła się na ścianie WCO. Szybko znikła, ale przekaz stał się faktem.

Na ulotce znajdowała się jeszcze informacja, że PiS przeznaczył 2 miliardy złotych na TVP zamiast na onkologię i że ważniejsza jest propaganda niż chorzy na raka. A posłanka Joanna Lichocka z Prawa i Sprawiedliwości przekazuje gest solidarności z chorymi na raka. Poniżej widniało słynne już zdjęcie posłanki z triumfalnym uśmiechem i wulgarnym gestem skierowanym w stronę posłów opozycji, zrobione zaraz po głosowaniu.  Jako pierwsza informację o ulotce, jeszcze ze zdjęciem,  przekazała telewizja WTK.

Jeszcze – ponieważ ulotka bardzo szybko znikła ze ściany szpitala. Został po niej tylko mały skrawek papieru na murze. Przed budynkiem spaceruje teraz ochroniarz, bacznie przyglądający się przechodniom, zapewne w obawie, żeby sytuacja się nie powtórzyła.

Jednak mleko już się wylało, bo poranne godziny to te, kiedy w WCO jest najwięcej pacjentów i odwiedzających – a przypomnijmy, że rocznie w szpitalu przebywa ponad 20 tysięcy chorych. Tak więc nawet jeśli nie ulotka, to jej treść poszły w świat, razem z gestem posłanki Lichockiej.

Posłanka Lichocka zresztą przeprosiła za niego dziś Polaków – co prawda nadal twierdząc, że chciała się jedynie podrapać i nie miała złych intencji. Pom prostu przesuwała energicznie palcem pod okiem, bo była zdenerwowana. Ale jeśli kogoś jej gest uraził, bo został źle zrozumiany, to przeprasza.

el

Daj znać innym

6
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Jerzy Wróbel
Gość
Jerzy Wróbel

Członka PO palikota machającego lublicznie członkiem i tak chyba nic i nikt nie przebije

Ela Kurek
Gość
Ela Kurek

Jerzy Wróbel myli sie pan, ten gest tej poseł już przebił wszystkie inne nieobyczajne (?) gesty. Po co porównywać, wracać do przeszłości- ta kobieta jest spalona , gotowy plakat, ona, jej szyderczy śmiech i fuck you, chorzy na raka i ich rodziny, super przysluga dla pisowcow !
,

Edward Szwec
Gość
Edward Szwec

Ela Kurek przypominam ze potrafiła za to przeprosić , wy POsrancy łzecie , okradacie Polaków , drzecie ryje na uroczystościach państwowych i udajecie ze się nic nie stało . POwonnas ze wstydu wyłączyć komentowanie UBywatelko

Ela Kurek
Gość
Ela Kurek

Edward Szwec tłumaczyła się głupio, naiwnie ale jej wyborcy w to wierzą, że swedzilo ją w oku, ha ha., Przeprosiny wymuszone, z frazą ” jeżeli kogoś urazilam” ha ha. Rzucanie krzeslem na kandydata Komoroslego to był pikuś , taki żarcik i inne akcje wyborcze ekipy Szydłowej ( też ” darli ryje” jak elegancko pan stwierdził), oj wysoką kultura u korwinistow , wielbicieli tego fest dziadka , a gdzie się ten dziadus podziewa?

Edward Szwec
Gość
Edward Szwec

Ela Kurek lepiej przeprosić nawet jak jest to wymuszone , niż palić głupa ze się nic nie stało . Przypomnę ze kodziarze z blonska darli ryja podczas uroczystości państwowych a nie na wiecu wyborczym , gdzie wcześniej Blonska
mowila o tolerancji i wzajemnym szacunku 😂Szacunek to się należał żołnierzom który walczyli o Polsce , ale na was to nie robi roznicy . Podwojne standardy obowiązują nadal .

Kuba Gorączkowski
Gość
Kuba Gorączkowski

Drobiazgowo analizujecie takie sprawy widzę. To że ktoś zaśmieca nielegalnymi ulotkami to spoko a jak ktoś dba o estetykę i sprząta to już polityka .