Poznań: Poseł Sterczewski oddaje swoje słynne buty. Dla WOŚP

F. Sterczewski buty
Nadszedł ten moment w roku, kiedy wszyscy powinniśmy grać wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – tłumaczy poseł. I pozuje do zdjęcia z tymi butami, w których odebrał zaświadczenie o wyborze, a które teraz wystawił na aukcję.

Poseł przyznaje, że wystawienie używanych butów na aukcję sprawia, że jest mu trochę głupio, ale najważniejszy jest cel. W tym roku jest to poprawa jakości dziecięcej medycyny zabiegowej i dlatego z całego serca zachęca do wzięcia udziału we wszystkich licytacjach, nie tylko tej swojej.

– Zostałem zaproszony do wystawienia na aukcję swoje buty, które jakiś czas temu wywołały trochę szumu, śmiechu i kontrowersji – opowiada Franek Sterczewski.- Ale mi te buty kojarzą się z tygodniami ciężkiej pracy podczas kampanii – przeszedłem w nich wzdłuż i wszerz Poznań i wszystkich 17 gmin powiatu poznańskiego, które dzięki temu mam zaszczyt reprezentować jako poseł. Buty są jednak tylko pretekstem do pokazania tego, co kocham najbardziej, czyli architektury i życia mojego rodzinnego miasta.

Dlatego ten, kto kupi słynne buty posła Sterczewskiego, zostanie też przez niego zaproszony na spacer po najpiękniejszych, najbrzydszych, najbardziej zaskakujących oraz zupełnie pięknie zwyczajnych miejscach Poznania.

Buty już można licytować na aukcji na Allegro.

el

Podziel się:

Ostatnio dodane: