Poznań: Porwana i torturowana czternastolatka. Jaki był powód?

policja fot. Sławek Wąchała

Czworo nastolatków i jedna dorosła kobieta porwali czternastolatkę sprzed sklepu, znęcali się nad nią i torturowali ją. Dlaczego? Powód jest przerażający.

Jak podaje Radio Poznań, z SMS-ów wysyłanych przez 14-latkę do swoich znajomych wynika, że powodem był… dług, jaki miała u jednej z nastolatek, które ją zaatakowały. Dziewczynka miała spalić jej grzałkę w e-papierosie i nie zwróciła za to pieniędzy. Dlatego została porwana. Policja na razie nie potwierdza tej wersji, śledztwo w sprawie nadal trwa.

Przypomnijmy, że dziewczynka 22 lipca została wciągnięta do samochodu przed sklepem na osiedlu Przyjaźni na oczach swojej matki. Policjanci uwolnili ją po nieco ponad dwóch godzinach – znaleźli samochód i w środku, w bagażniku była poszukiwana dziewczynka. Dziecko przeżyło horror: było torturowane, przypalano ją papierosami, ogolono jej brwi i część głowy, częściowo ją rozebrano i zmuszano do innych czynności seksualnych. W sprawie zostało zatrzymanych pięć osób: czworo nastolatków, w tym jeden 17-latek, oraz matka jednej z zatrzymanych nastolatek.

Podziel się: