radiowóz fot. policja

Poznań: Pobicie w King Cross. Przez brak maseczki

Zwrócił uwagę grupie ludzi, że są w centrum handlowym, a nie mają na twarzach maseczek. W odpowiedzi został pobity. Sprawców szuka policja.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę wieczorem, jak informuje TVN24.pl. Mężczyzna robił zakupy w King Cross i zauważył grupę ludzi, która także była na zakupach, ale nie miała zasłoniętych twarzy. Zwrócił im uwagę, że powinni zasłonić twarze, a ci w odpowiedzi rzucili się na niego. Jak zeznali świadkowie, zaatakowała go grupa 11 osób, która go kopała, biła po głowie i okładała pięściami.

Na pomoc zaatakowanemu ruszyła ochrona centrum. Czterech pracowników ochrony usiłowało oddzielić napastników od zaatakowanego. Wezwali też policję, ale napastnicy zdążyli uciec. Pobity na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń, choć trzeba mu było udzielić pomocy medycznej.

Teraz sprawców pobicia szuka policja. Funkcjonariusze sprawdzają zapisy monitoringu, przesłuchali samego poszkodowanego i świadków zdarzenia. Proszą także o zgłaszanie się świadków zdarzenia i osoby, które mogą zidentyfikować sprawców.

el

2
Dodaj komentarz

avatar
prawda ponad wszystko
prawda ponad wszystko

Jak piszecie takie wiadomości to piszcie prawdę!!!!! Ochrona NIE kiwneła nawet palcem stali i patrzyli się!!!! Dlaczego? Bo się bali….a ta grupka osób to cyganie w dodatku stali bywalcy king crossa przesiadujących w ala kafejce. Pytanie? Jakim cudem oni uciekli??? Dla czego ochrona nie zablokowała wyjść do przyjazdu policji??? A wystarczyło by śledzić przez monitoring ich ucieczkę i blokować wyjścia którymi prubowali by uciec!!! Czy to takie trudne?. …to jest porostu skandal!!!!!

Dziaba
Dziaba

pobity facet do kawał rasistowskiej mendy , kapuś ,który nie pierwszy raz obrażał i wyzywał Romów . Wpierdol mu się należał .