radiowóz fot. policja

Poznań: Pobicie w King Cross. Przez brak maseczki

Zwrócił uwagę grupie ludzi, że są w centrum handlowym, a nie mają na twarzach maseczek. W odpowiedzi został pobity. Sprawców szuka policja.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę wieczorem, jak informuje TVN24.pl. Mężczyzna robił zakupy w King Cross i zauważył grupę ludzi, która także była na zakupach, ale nie miała zasłoniętych twarzy. Zwrócił im uwagę, że powinni zasłonić twarze, a ci w odpowiedzi rzucili się na niego. Jak zeznali świadkowie, zaatakowała go grupa 11 osób, która go kopała, biła po głowie i okładała pięściami.

Na pomoc zaatakowanemu ruszyła ochrona centrum. Czterech pracowników ochrony usiłowało oddzielić napastników od zaatakowanego. Wezwali też policję, ale napastnicy zdążyli uciec. Pobity na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń, choć trzeba mu było udzielić pomocy medycznej.

Teraz sprawców pobicia szuka policja. Funkcjonariusze sprawdzają zapisy monitoringu, przesłuchali samego poszkodowanego i świadków zdarzenia. Proszą także o zgłaszanie się świadków zdarzenia i osoby, które mogą zidentyfikować sprawców.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze