Poznań: Nowe informacje w sprawie zaginionej Natalii Lick. I nowe zdjęcia

Natalia Lick fot. policja
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu nadal poszukują 19-letniej Natalii Lick, która w nocy z 25/26 lutego wyszła z domu bez dokumentów i telefonu komórkowego. Funkcjonariusze podali dziś nowe fakty i aktualne zdjęcia dziewczyny.

Poszukiwania dziewczyny trwają od kilku dni. Jak ustalili policjanci, Natalia Lick ostatni raz była widziana wieczorem, 25 lutego. Razem ze znajomymi i ich psem spacerowała po osiedlu Powstań Narodowych, po sąsiedzku od osiedla Oświecenia, na którym mieszkała.

Gdy 26 lutego o godzinie 6.00 rano jej ojciec wrócił do domu z pracy, zastał otwarte drzwi do mieszkania i nikogo w środku. Natalia wyszła nie zabierając ani dokumentów, ani telefonu – wszystko zostało w domu.

Funkcjonariusze cały czas prowadzą śledztwo w tej sprawie, przekazali też do publikacji kolejne zdjęcia dziewczyny, przedstawiające ją taką, jak wyglądała na co dzień. Być może dzięki nim ktoś rozpozna zaginioną.

Natalia Lick ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy czarne i proste o długości nieco za ramiona. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarne trampki z białą podeszwą i motywem ognia. Prawdopodobnie miała też przy sobie materiałową torbę.

Wszystkie osoby, które od dnia zaginięcia widziały 19-latkę proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Poznaniu pod numerami tel. 47 77 156 12 lub 47 77 156 13 lub numerem alarmowym 112.

Podziel się:

Ostatnio dodane: