Policja fot. Sławek Wąchała

Poznań: Mężczyzna użył gazu pieprzowego wobec psa. Grozi mu do trzech lat więzienia

Na poznańskim Piątkowie mężczyzna zaatakował gazem pieprzowym przypiętego przed sklepem psa. Obecnie jest już w rękach policji.

Wszystko zaczęło się od wpisu na facebooku właściciela czworonoga, który opisał zdarzenie oraz opublikował nagranie z zajścia. Widać na nim mężczyznę, który najpierw zachowuje się jakby miał wejść do sklepu. Następnie rozgląda się czy nikt go nie widzi, a na końcu nagrania podchodzi do przypiętego przed sklepem psa i strzela do niego gazem pieprzowym. Ze względu na drastyczność nagrania nie publikujemy go.

Właściciel psa zaraz po wyjściu ze sklepu zorientował się, że z jego czworonogiem coś jest nie tak. Zwierzę mrugało intensywnie oczami i się oblizywało. Właściciel psa natychmiast ruszył za mężczyzną, którego podejrzewał o zaatakowanie jego zwierzęcia. Ten jednak zaczął uciekać i po pościgu udało mu się zbiec.

Policja miała już jednak wizerunek sprawcy i szybko go zatrzymała. Usłyszał on zarzut znęcania się nad zwierzęciem do którego też się przyznał. Sprawa trafi do sądu. Mężczyźnie, który zaatakował psa grozi do trzech lat więzienia.

Daj znać innym

6
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Renata A. Wybieralska
Gość
Renata A. Wybieralska

Najpierw należy użyć gazu pieprzowego wobec tego psychopaty, cały pojemnik. Potem odsiadka.

Robert Kulczycki
Gość
Robert Kulczycki

Powiesić kurwe

Grażyna Kowalska
Gość
Grażyna Kowalska

To są szatani, chodzący po tym świecie. Pokazać wizerunek, odszukać i przykładnie ukarać !

Jolanta Ławniczak
Gość
Jolanta Ławniczak

Za mało 😖

Iwona Majda
Gość
Iwona Majda

Oby tak było 🤔

Ewa Wiatr
Gość
Ewa Wiatr

Bardo surowo ukarać 3 lata to za mało