Poznań: Lodowisko Malta zaczyna działalność. Jakie będą ceny?

Rusza lodowisko nad Jeziorem Maltańskim fot. UMP

Od rana – jazda, a wieczorem haloweenowe Ice Party z niespodziankami od godziny 19.00 dla przebranych gości. 30 października rozpocznie działalność lodowisko Malta.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji już przygotowały sezony obiekt, który stanął jak zawsze przy starcie Toru Regatowego Malta u zbiegu ulic Jana Pawła II i Baraniaka. Fani jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z tafli codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00. W piątki i soboty Lodowisko Malta będzie działało godzinę dłużej – do 23.00. Warto pamiętać o przerwach na czyszczenie lodu, które mają miejsce o godz. 12.30 (15 minut) oraz 15.30 i 18.30 (30 minut).

60 minut jazdy na łyżwach na lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15:30 to koszt 9 zł za bilet normalny i 7 zł za bilet ulgowy. Po 15:30 ceny nieznacznie rosną (13 zł bilet normalny i 9 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 15 złotych (normalny) i 11 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Pełen cennik jest dostępny na stronie lodowiska.

Na lodowisku można wypożyczyć łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

Ice Party – czyli zabawa na lodzie z didżejem to propozycja nie tylko na początek sezonu. Kolorowo oświetlona tafla i profesjonalnie dobrana muzyka będą czekały na poznaniaków w każdy piątek i sobotę od godz. 19.00.

Źródło: POSiR

Podziel się: