korek Kościan - Poznań fot. twitter Sebastian

Poznań: Korki w mieście i na dojazdach

Brak świateł na krzyżówce Lechicka/Naramowicka, gigantyczne korki od strony Mosiny, tradycyjne od Czerwonaka i w Naramowicach, zablokowany zjazd na A2 w Krzesinach, w stronę Świecka. W Poznaniu rozpoczął się poniedziałek.

Wjazdy do miasta jak zawsze zatłoczone o poranku, – dziś od strony Mosiny bardziej niż zwykle, ponieważ tam drogowcy porę porannego szczytu wybrali sobie na przycinanie drzew przy drodze. Korek na Krzesinach, gdzie uszkodzona ciężarówka blokuje pas ruchu i też lepiej omijać tę trasę.

Korek na Krzywoustego, sięgający aż do Robakowa, zapchana Gdyńska od Czerwonaka i tradycyjnie Naramowicka prawie na całej długości. Na Naramowickiej dodatkowo dają się we znaki kierowcom nieczynne światła na krzyżówce Lechicka/Naramowicka – podczas nocnej burzy trafił je piorun.

Nieco lepiej na Głogowskiej, chociaż swoje też trzeba odstać na wiadukcie – szybciej się wjedzie do centrum przez Świerczewo. Dąbrowskiego jedzie się powoli, ale w miarę równo, kłopoty zaczynają się za Ogrodami. Zapowiada się dość korkowy poniedziałek w Poznaniu.

2
Dodaj komentarz

avatar
Mariola Grabia
Mariola Grabia

Nic nowego

Leokadia Cichorek
Leokadia Cichorek

Zróbcie coś żeby było piękne miasto jak pokazują Wrocław