Natalia Lick, plakat

Poznań: Co się dzieje z Natalią Lick?

Ponad trzy tygodnie temu, w nocy z 25 na 26 lutego, Natalia Lick wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Przyjaciele i bliscy nadal przeszukują miasto w nadziei, że uda im się znaleźć jakikolwiek ślad zaginionej 19-latki.

Przypomnijmy: zniknięcie Natalii zauważył około 6.00 rano jej ojciec, który wrócił z pracy. Zastał drzwi do mieszkania na osiedlu Oświecenia otwarte, ale w środku nie było córki. Zostały natomiast jej dokumenty i telefon.

Ostatni widzieli Natalię jej przyjaciele, z którymi wieczorem 25 lutego wybrała się na spacer. Po powrocie do domu, około godziny 1.20, wysłała przyjaciółce, z którą spacerował, SMS, że wszystko jest w porządku – po czym znikła.

Gdy przez cały dzień Natalia nie dała znaku życia, ojciec zawiadomił policję, a ta wszczęła regularne poszukiwania. Przesłuchała przyjaciół dziewczyny, sprawdziła osiedlowy monitoring. W tym samym czasie przyjaciele dziewczyny organizowali poszukiwania dodatkowo: sprawdzali bunkry, stare budynki poprzemysłowe, które lubiła odwiedzać dziewczyna, przeszukali też wspólnie ze strażakami i policją brzegi Warty.

I nic. Ale nie tylko w terenie nie udało się znaleźć śladu Natalii – również przejrzenie kilkudziesięciu godzin nagrań z kamer monitoringu nie dało żadnych efektów. Zupełnie jakby dziewczyna nie wyszła z budynku, a rozpłynęła się w powietrzu.

Jednak przyjaciele Natalii nie zamierzają zrezygnować. W całym mieście można znaleźć plakaty i ulotki ze zdjęciem Natalii i prośba o kontakt wszystkich, którzy mieliby jakieś informacje czy ślady. Komunikaty regularnie nadaje też w tramwajach i autobusach MPK, a policja sprawdza każdy trop i każdą nadchodzącą informację. Niestety, jak dotąd – bezskutecznie.

Natalia Lick ma 19 lat, proste czarne włosy sięgające za ramiona, jest drobna i szczupła – ma 160 cm wzrostu. Z domu wyszła ubrana w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę oraz trampki Vansy z wzorem z płomieni. Każdy, kto mógłby udzielić jakichkolwiek informacji o zaginionej, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Poznań-Nowe Miasto pod nr. telefonu: 47 77 123 11 lub 47 77 123 13.

 

3.7 3 votes
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze