Adam Szłapka fot. mat.pras.

Poseł KO chciał obrazić prezydenta, ale… przejęzyczył się. Zobaczcie film!

Rafał Trzaskowski boi się konfrontacji, jest tchórzem – powiedział w na żywo w TVN24 poseł Adam Szłapka. Szef Nowoczesnej miał na myśli Andrzeja Dudę, ale przejęzyczył się. Nagranie robi furorę w sieci.

Adam Szłapka występował dziś rano na żywo w “Rozmowach Piaseckiego” w TVN24, gdzie mówił między innymi o debacie między kandydatami, która miała się dziś odbyć. Debatę odwołano, bo Andrzej Duda odmówił w niej udziału i ta właśnie odmowa wywołała tak emocjonalną reakcję polityka. I byłoby to naprawdę mocne stwierdzenie, zwłaszcza że w stosunku do urzędującego prezydenta RP – gdyby się polityk nie przejęzyczył.
– Rafał Trzaskowski boi się konfrontacji, jest tchórzem, nie przyszedł na debatę dzisiaj. Po prostu boi się tego, że zostanie zapytany o pomoc frankowiczom, o kwotę wolną, o Pawłowicz, o Banasia – powiedział Adam Szłapka, mając na myśli oczywiście Andrzeja Dudę. Pytanie Rafała Trzaskowskiego choćby o aferę Banasia czy pomoc dla frankowiczów raczej nie miałoby sensu…

Internauci bezlitośnie znęcają się za przejęzyczenie nad szefem Nowoczesnej – zwłaszcza zwolennicy urzędującego prezydenta. No cóż, dopóki tej gafy nie przesłoni jakaś inna – poseł Szłapka przeżyje jeszcze kilka ciężkich chwil.

el

 

 

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze