Porsche uderzyło w przewrócone drzewo

rozbity samochód fot. KP PSP Koło

Skasowany przystanek i jazda zakończona w rowie, a wszystko z powodu drzewa przewróconego na jezdnię. Do poważnego zdarzenia doszło w Kościelcu niedaleko Koła, na drodze krajowej nr 92.

Jak informują kolscy strażacy, wypadek miał miejsce 4 kwietnia, a na miejsce zostały zadysponowane Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole i Ochotniczej Straży Pożarnej ze Straszkowa.

„Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy wjechał w powalone na jezdni drzewo, które blokowało przejazd w obu kierunkach, następnie uderzył w przystanek autobusowy i wpadł do rowu” – informują kolscy strażacy.

Samochodem podróżowała jedna osoba, która nie odmówiła przyjęcia pomocy medycznej tak od strażaków, jak i od ratowników medycznych z karetki, która wezwano na miejsce zdarzenia.

Strażacy usunęli drzewo blokujące przejazd, a uszkodzony przystanek autobusowy ogrodzili taśmą ostrzegawczą. Naprawą przystanku zajmie się gmina Kościelec, która została powiadomiona o zdarzeniu. Dalsze czynności w sprawie wypadku prowadzi policja.

Podziel się:

Ostatnio dodane: