zatrzymany fot. policja

Piła: Uderzył pałką ojca swojej dziewczyny. Bo nie pozwolił im się spotykać

Policjanci z wydziału kryminalnego pilskiej komendy zatrzymali 21-letniego mieszkańca Piły, który uderzył pałką teleskopową ojca swojej dziewczyny. Pokrzywdzony doznał obrażeń głowy.

27 lutego do Komendy Powiatowej Policji w Pile zgłosił się mężczyzna i poinformował, że nieznany sprawca zaatakował go w pobliżu domu. Dodał, że napastnik uderzył go jakimś ciężkim narzędziem i uciekł. Policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy po przeanalizowaniu wszystkich zebranych informacji, wpadli na trop sprawcy, który został zatrzymany 28 lutego na terenie Piły. Jak się okazało, 21-letni mężczyzna jest chłopakiem córki pokrzywdzonego. Zaatakował mężczyznę pałką teleskopową, ponieważ ten nie pozwolił im się spotykać.

Zatrzymany to 21-letni mieszkaniec Piły. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

KPP Piła, el

2
Dodaj komentarz

avatar
Piotr Sobkowiak
Piotr Sobkowiak

Tomasz Pęciak

Grażyna Radziul
Grażyna Radziul

Tym bardziej nie nadaje się na męża tej dziewczyny ani na zięcia jej ojca. Ją też może kiedyś bić.