dożynki fot. UMP

Pijany wójt podczas dożynek? “Tańczył i chciał przyłączyć się do wokalisty”

Pijany chciał wejść na scenę podczas finałowego koncertu gminnych dożynek. Z sukcesem. Śpiewać mu już nie pozwolono, ale jego tańca nikt nie zapomni.

Nie była to przypadkowa osoba, a wójt gminy Żelazków. O całej sprawie donosi Radio Poznań. Wójt miał próbować dostać się na scenę przez cały koncert, ale zespół na to się zgodził dopiero podczas trwania ostatniej piosenki. – Wójt tańczył i chciał przyłączyć się do wokalisty. Publiczność zareagowała entuzjastycznie – powiedzieli radiu świadkowie.

Źródło: Radio Poznań

14
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
emerytka
Gość
emerytka

Jakie to szczęście, że w Polsce jest tylko jeden pijany wójt. Tylko on od lat jest bohaterem newsów w mediach. Gdyby pozwolił przyłączyć Żelazków do Kalisza, nie byłoby złej prasy.

Dawid Kotlarski
Gość
Dawid Kotlarski

Dożynki to nie Stypa😁😁😁😁🤣🤣😂😂😂

Kuba Gorączkowski
Gość
Kuba Gorączkowski

To tradycja a nie jakiś news . Nie wszyscy włodarze są tak jak Jacek sztywni i wyrachowani publicznie .

Oa
Gość
Oa

No i co nic złego nie robił,chciał się bawić i się bawił dobrze.Super nie udaje zatwardziałego faceta.Nie robił nic złego,nie rozrabiał a sobie trochę podsylał:).

emeryt
Gość
emeryt

Jakby był pijany, to by leżał w rowie! Miał dobry humor i udzielił mu się świąteczny nastrój dożynek! Co w tym dziwnego? Jakaś sensacja?

Bob
Gość
Bob

Dobrze się bawił.
Wstrętne smutasy!

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Wstyd dla całej Gminy wysłać go przymusowo na na odwyk!! w gminie jest klub pomocna dłoń i nic nie pomaga na pijaka !!!!

Adam
Gość
Adam

powiem ci,m ze on ma zawsze “dobry humor”.

Lech Hoff
Gość
Lech Hoff

No i fajnie…

widz
Gość
widz

Normalka w wykonaniu tego Pana.

Zgred
Gość
Zgred

Facet przez swoją chorobę alkoholową zniszczył sobie życie i stał się pośmiewiskiem. Trafił do aresztu za grożenie po pijaku funkcjonariuszom publicznym. Wyszedł i teraz ma dozór policyjny. Jednak zgodnie z polskim prawem nadal może być wójtem :))))) Takie rzeczy tylko w PL. No ale podobno dobry gospodarz choć z tego co wiem zdania są podzielone.

alek
Gość
alek

taki z niego gospodarz ja z kd trąba- mija rok od wyborów i co, ano nic- na razie jest bal, bez żadnej pracy, bez inwestycji bez pomysłu nawet bez planu na przyszłość. Stare, zleżałe pomysły typu zalew w Dębe, czy też słynny pomysł z ZK w Dębe wszystko mrzonki pod publiczkę, która to zresztą łyka jak świeżą bułeczkę. Na tę chwilę razem z Radą Gminy żyje chwilą.

ja
Gość
ja

alek mało wiesz a sie udzielasz, renowacja parku za pare baniek, budowa nowej szkoły za kilkadziesiąt baniek, powstanie żłobek i więzienie za 300 baniek, zastanów się co piszesz a pózniej bazgrol. Kandyduj na wójta i nim zostań i rządź, zobaczysz jakie to proste rozwijąć gmine,

ja
Gość
ja

pokażcie mi innego wójta, który wyciągnął gmine z finansowych problemow z kilkudziesieciomilionowym zadłużeniem w dwa lata, gmina zajmuje 60 miejsce w karaju na iles tysięcy gmin, gmina jest rozbudowywana, są poteżne inwestycje, a to że sobie ma taki styl bycia niech ma a inni trzezwo myślący włodarze niech się od niego uczą jak należy prowadzić gmine.