Partia “Wolność” wraca do starej nazwy! “Korwin” ponownie na scenie politycznej

Politycy partii “Wolność” zdecydowali się powrócić do starej nazwy ugrupowania: “Korwin”. Jak tłumaczą nazwa ta jest zdecydowanie lepiej rozpoznawalna wśród wyborców.

– Na podstawie przeprowadzonych badań i wynikających z nich decyzji naszych władz pragniemy poinformować, że w wiosennych wyborach do Parlamentu Europejskiego wystartujemy pod szyldem KORWiN. Ta nazwa nadal pozostaje rozpoznawalną marką dla opinii publicznej, z której zamierzamy teraz skorzystać. Myśleliśmy nad tym długo, biorąc pod uwagę czynniki polityczne, formalne oraz społeczne. Mówimy o tym już teraz, wierząc, że nasi sympatycy przyswoją tę informację – tłumaczą motywy podjęcia swojej decyzji przedstawiciele ugrupowania.

Jednocześnie zapewniają oni, że szeroka koalicja anyunijna jest w dalszym ciągu aktualna: – KORWiN nie będzie pełną nazwą naszego koalicyjnego komitetu. To tylko człon naszej partii. Budujemy szeroką Koalicję Propolską, do której dołączyli wraz z nami Ruch Narodowy, Grzegorz Braun oraz Piotr Liroy-Marzec.

Co ciekawe, ostatnia z wyżej wymienionych osób, Piotr Liroy-Marzec, który obecnie jest posłem, a w przeszłości był raperem, najprawdopodobniej wystartuje do europarlamentu z listy w Wielkopolsce.

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze